صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » اسکان 1.5میلیون مسافر تا پایان تعطیلات در اصفهان

با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی پیش بینی می شود؛

اسکان 1.5میلیون مسافر تا پایان تعطیلات در اصفهان

هرچند از ابتدای سال جدید اصفهان همچنان مانند دیگر سالها پر مسافر بوده است و جاده های این استان و خیابان های این شهر از مسافر خالی نشده است اما به گفته مدیران انتظار می رود در پایان موج دوم سفرهای نوروزی اصفهان میزبان1.5میلیون مسافر که اصفهان را برای اسکان در نوروز انتخاب کرده اند باشد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۷

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، همیشه سفرهای نوروز با دو موج سنگین روبرو است موج اول سفرها از زمان آغاز تعطیلات و روزهای 28 اسفند تا 4 فروردین است و موج دوم سفرها از روزهای 8فروردین تا پایان 13 فروردین را شامل می شود که عده ای باز می گردند و عده ای در این تاریخ به شهرها وارد می شوند.

اصفهان از جمله کلانشهرهایی بوده که هر سال در موج اول و دوم با تعدد مسافر روبرو بوده است و از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه هر سال اقدامات متعددی برای مسافران در نظر گرفته می شود تا نوروزی به یاد ماندنی را در این شهر سپری کنند.

جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به این موضوع که ستاد تسهیلات سفر در ۱۱ کمیته بازرسی، امنیتی، فرهنگی، تفریحی، ایمنی، خدمات، حمل و نقل و ترافیک، امور عمرانی و پشتیبانی تا پایان تعطیلات به مسافران ارائه خدمت می کند افزود: موج اول سفرها روز جمعه به پایان رسید و از امروز منتظر موج دوم سفرهای نوروزی به اصفهان هستیم و قطعا مسافران و گردشگران زیادی به این شهر وارد می شوند.

احمد رضا مصور ادامه داد: اصفهان به دلیل اینکه در مسیر استان های متعدد قرا دارد با تعداد مسافر زیادی روبرو است که هر کدام علاوه بر تردد از این شهر به دیدن زیبایی های آن نیز می روند.

به گفته وی، از فردا مسافرانی که از شمال کشور و یا باعکس از جنوب کشور قصد عزیمت به استان های دیگر را دارند به اصفهان هم سفری می کنند و با در نظر گرفتن این حجم از تردد پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات 1.5میلیون اسکان شب و بیشاز 2 هزار نفر ورودی به شهر را تا پایان تعطیلات خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد