صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » جایگاه ممتاز صنعت هوایی ایران ستودنی است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح :

جایگاه ممتاز صنعت هوایی ایران ستودنی است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: صنعت هوایی ایران نسبت به 20 سال گذشته به پیشرفت های خیره کننده ای دست یافته و امروز در سطح جهانی جایگاه ممتاز و ستودنی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۲۹

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز ، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در جمع متخصصان شرکت هواپیما سازی وزارت دفاع- هسا با اشاره به توانمندی ایران در طراحی، ساخت قطعات و سیستم های هواپیما اظهار داشت: ایران امروز بویژه در ساخت انواع پهپاد در سطح منطقه و جهان به نقطه قابل قبولی رسیده و از جایگاه رفیعی برخوردار است.

وی با بیان این که متخصصان وزارت دفاع توانایی انجام کارهای بزرگ در بازه های زمانی بسیار کوتاه را دارند، تصریح کرد: امروز در مقایسه با قبل در توسعه فن آوری و توسعه زیر ساخت های صنعتی و دفاعی به پیشرفت های بسیار خوبی رسیده ایم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که وزارت دفاع از تمام ظرفیت صنایع دفاعی در جهت ارتقای توان دفاعی کشور حمایت و پشتیبانی می کند، تصریح کرد: امروز محصولات و تجهیزات ساخته شده در وزارت دفاع در جهت ارتقای توان نظام اسلامی بکار گرفته می شود تا رزمندگان پرتوان اسلام مقابل نظام سلطه ایستادگی کنند.

وی با بیان این که سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت از ملت های مظلوم و ایستادگی در مقابل نظام سلطه است، خاطرنشان کرد: هر جا ملتی در مقابل نظام سلطه به ویژه آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی بایستد آن آرمان مورد حمایت جمهوری اسلامی است.

سردار دهقان با اشاره به ساخت پهپاد فُطرس گفت: این محصول تبلور مدیریت جهادی، تلاش پیوسته و پیگیر بوده و نماد باورمندی به توانمندی های متخصصین متعهد صنعت دفاعی است و ایران اسلامی با فناوری بومی در اختیار، توان طراحی و تولیدی انواع پهپاد را دا رد.

وی با بیان این که استکبار جهانی هر روز در فکر اقدامی جدید علیه نظام جمهوری اسلامی است تا ملت را از مسیر حق و تعالی و پیشرفت باز دارد، افزود: ملت ایران مسیر همراه با بصیرت راه خود را از آغاز انقلاب انتخاب کرده و هیچ قدرتی نمی تواند این مردم را از مسیر الهی خود باز دارد.

سردار دهقان با بیان این که ملت ایران با تمام توان از آرمان های والای انقلاب محافظت کرده و در برابر دشمنان قاطعانه ایستاده اند، تاکید کرد: دشمنان ظالمانه ترین و غیرانسانی ترین تحریم ها را برعلیه ملت ایران تحمیل کرده اند و این در حالی است که این تحریم ها مغایر با همه قوانین، مقررات و پروتکل های پذیرفته شده جهانی است .

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، زمان زورگویی استکبار جهانی را اتمام یافته دانست و افزود: دیگر زمانه ای نیست که ملت ها از فریاد زور گویانه استکبار جهانی به خودشان ترس و هراسی راه دهند و در برابر تهدیدات دشمنان تمکین کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد: امروز دوران زور گویی استکبار جهانی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و اکنون با رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای(مدظله العالی) به پایان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 2 =