صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » رادیو و تلویزیون » خدا را شکر مشکل مالی ندارم

بازیگر سینما و تلویزیون؛

خدا را شکر مشکل مالی ندارم

من سالهاست با صدف و آنچه که دریا به آن احتیاج ندارد، کار می کنم و با آنها تابلو درست می کنم به این ترتیب هم اکنون بیش از 100 تابلو دارم که با آنها نمایشگاهی برگزار می کنم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۵ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۷

 به گزارش صاحب نیوز، بازیگر پسر آدم، دختر حوا گفت: چند سال پیش هنگامی که سرکار بودم زمین خوردم و سه چهار سال بعد از آن کمرم را عمل کردم درحال حاضر هم مثل ماشینی شدم که مدام احتیاج به تعمیرگاه دارد.
محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پیش از عید در برنامه سه شو همکاری داشتم، اما به دلایلی این برنامه متوقف شد و من هم اکنون در هیچ کاری فعالیت ندارم.

وی افزود: چندی پیش کمرم را عمل کردم. به همین دلیل قادر به انجام کارهای اکتیو نیستم. این راهم باید بگویم کمرم این روزها مرا اذیت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: چند سال پیش هنگامی که سرکار بودم، زمین خوردم و سه چهار سال بعد از آن کمرم را عمل کردم. در حال حاضر هم مثل ماشینی شدم که مدام احتیاج به تعمیرگاه دارد.

قاضی مرادی ضمن گلایه از وضعیت موجود تصریح کرد: این روزها اگر کسی مشکلی داشته باشد و آن را عنوان کند، هیچ کس چاره ای برای آن نمی اندیشد و حرفهای بسیاری هم پشت آن فرد می گویند. خدا را شکر من مشکل مالی ندارم. اگر هم داشتم نمی گفتم زیرا دردم را بزرگتر می کردند.

این بازیگر تلویزیون با اشاره به فعالیت‌هایش در این روزها گفت: من سالهاست با صدف و آنچه که دریا به آن احتیاج ندارد، کار می کنم و با آنها تابلو درست می کنم به این ترتیب هم اکنون بیش از 100 تابلو دارم که با آنها نمایشگاهی برگزار می کنم.

وی خاطر نشان کرد: این روزها بازار کار بازیگری کساد شده و اگر هم کاری باشد، مناسب و در حد وضعیت جسمانی من نیست.

میزان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد