صاحب نیوز

h82a5882

فرماندار شهرستان مبارکه خبر داد:

نیمه اول امسال 37 واحد مسکونی انجمن خیرین مسکن ساز در مبارکه افتتاح می شود

علی اصغر ذاکری در بازدید از پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز روستای حس آباد و قهنویه شهر مبارکه گفت: نیمه اول امسال واحدهای مسکونی انجمن خیرین سازان در روستای حسن آباد و محله قهنویه به بهره برداری میرسد.

کدخبر: 447944
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ @ ۱۴:۲۳


به گزارش صاحب نیوز به نقل از مبارکه نا، فرماندار شهرستان مبارکه در بازدید از پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز روستای حس آباد و قهنویه شهر مبارکه برگسترش و فرهنگ سازی این گونه طرح ها تاکید و تصریح کرد: از آنجایی که انجمن خیرین مسکن ساز، هدف ساخت مسکن مناسب و ارزان قیمت برای اقشارمحروم جامعه ازطریق جلب حمایت خیّرین کشورفعالیت می نماید لازم است دستگاه های شهرستان آنان را حمایت و زیرساخت ها ومقدمات اولیه برای آغاز طرح را فراهم نمایند.

علی اصغر ذاکری با بیان اینکه پروژه های خیرین مسکن ساز از کیفیت قابل قبولی برخوردار است گفت: تعداد۴۹پروژه در سال ۹۳ عملیاتی شده و با همت و تلاش انجمن خیرین مسکن ساز پیشرفت قابل توجه ای داشته و در برخی از واحد ها نیز افراد ساکن شدند و امیدواریم در نیمه اول سال۹۵ نیز ما بقی تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

وی با تاکید بر اینکه اینگونه طرح ها باید افزایش یابد افزود: این کار خداپسندانه ای است که انجمن خیرین مسکن ساز در کشور شروع کرده و لازم است هم مردم و هم مسئولان آنها را حمایت نمایند.

ذاکری با بیان اینکه بیشترمتقاضیان از کمیته امداد و بهزیستی هستند، گفت: انجمن باید در جلب مشارکت خیرین تلاش وسعی کند افرادی که واقعا از لحاظ مالی ضعیف هستند را شناسایی وبا کمک خیرین برای آنان مسکن بسازند و در این راه ائمه جمعه و جماعات و متولیان این امر می توانند با اطلاع رسانی ودعوت از عموم مردم آنان را یاری نمایند.

فرماندار مبارکه از شهرداری های شهرستان به جهت حمایت از انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان تشکر کرد وگفت: شهرداری ها زمین و امکانات خوبی در اختیار انجمن قرار داده اند که انتظار داریم انجمن نیز بیشترین بهره برداری را از زمین ها داشته و با برنامه ریزی، تعداد واحدها را افزایش دهد.

لازم به ذکر است انجمن خیرین مسکن ساز تعداد ۳۸ واحد در شهر طالخونچه، محله قهنویه و روستای فخرآباد در دست اقدام دارد و عملیات ساخت آن در دوماه آینده اجرایی میگردد.

انتهای پیام/ی