صفحه اصلی » استان » شاهین‌شهر و میمه » مرگ اعضای یک خانواده بر اثر انتشار گاز co

در یک حاثه تاسف بار اتفاق افتاد؛

مرگ اعضای یک خانواده بر اثر انتشار گاز co

اعضای یک خانواده سه نفری در شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان بر اثر انتشار گاز co از گاز پیک نیک، در خوابی فقیرانه جان باختند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۱۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان، رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه گفت: حدود ساعت ۹:۱۷ دقیقه صبح  چهارشنبه ۱۳ آذرماه جاری، فردی با اتاق فرمان مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه تماس گرفته و اعلام کرد که اعضای یک خانواده سه نفره در محله ای واقع در شهر گرگاب جان خود را از دست داده اند.

دکتر مهرزاد آرتنگ افزود: بلافاصله بعد از اعلام گزارش این حادثه تأسف بار، تکنسین های فوریت های پزشکی ۱۱۵ بر بالین متوفیان حاضر شدند و پس از بررسی اجساد دریافتند که چند ساعتی از مرگ این پدر و مادر و فرزند می گذرد و جسد آن ها دچار “جمود نعشی” شده است.

وی افراد فوت شده را یک پدر ۴۵ ساله، مادر ۳۴ ساله و دختر بچه ای ۱۰ ساله معرفی  کرد و اظهار داشت: این خانواده که در منزلی بسیار فقیرانه سکونت داشتند به دلیل نبود هیچ وسیله گرمایشی در خانه، هنگام خواب و احساس سرما،گاز پیک نیک را در اتاق روشن کرده و کلاهک دودکش را بر روی شعله آن قرار داده اند که متأسفانه در
نیمه های شب بر اثر انتشار گازسمی منوکسید کربن مسموم شده و جان خود را از دست می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد