صفحه اصلی » ورزشی » زاغی‌نژاد: در اصفهان به مربیان غیربومی اهمیت بیش‌تری داده شده/ مهاجری: جایگاه کنونی سپاهان زیبنده نام بزرگش نیست

نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل پدیده مشهد؛

زاغی‌نژاد: در اصفهان به مربیان غیربومی اهمیت بیش‌تری داده شده/ مهاجری: جایگاه کنونی سپاهان زیبنده نام بزرگش نیست

نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل پدیده مشهد برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۱۰ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، به نقل از میدان نیوز، قاسم زاغی‌نژاد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: اتفاقاتی که در این فصل برای سپاهان رخ داد، بی‌سابقه بود و فصل دشواری را پشت سر گذاشتیم؛ متأسفانه نتوانستیم تقاضای هواداران بی شمار سپاهان را پاسخگو باشیم.

وی ادامه داد: با تمامی مشکلات همچنان به آینده امیدواریم تا با یک برنامه ریزی فصل خوبی را در آینده داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه هفته‌هاست که در شرایط خوبی به سر نمی‌بریم، افزود: این مسئله به دلایل مختلف از جمله محرومیت و مصدومیت اتفاق افتاده است.

**در بازی های گذشته از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کرده‌ام

زاغی‌نژاد با اشاره به بازی راه آهن تصریح کرد: در بازی با راه آهن هشت بازیکن اصلی ما در ترکیب نبودند، در این دیدارها از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کرده‌ام و در بازی فردا هم شرایط همین طور است و بازیکنان بسیاری را به دلایلی مانند محرومیت، مصدومیت و مسائل دیگر در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: امروزه معرفت لازم از سوی برخی جوانان دیده نمی‌شود، برخی از آن‌ها یک شبه راه صدساله را رفته‌اند که مانند این ها برای تیم حواشی ایجاد می‌کنند و مسائل زیادی به واسطه همین افراد را پشت سر گذاشته‌ایم.

**امیدوارم فردا فصل را را یک نتیجه خوب به پایان برسانیم

وی تصریح کرد: از پدیده قابلیت خوبی را دیده ام و بازی‌های به نسبت خوب نشان از آماده بودن این تیم دارد، امیدواریم امیدوارم در آخرین دیدارمان با یک فوتبال منطقی بازی قابل‌قبولی نمایش دهیم و فصل را را یک نتیجه خوب به پایان برسانیم.

زاغی نژاد با اشاره به اینکه شرح وظایف یک مربی تعریف دارد، اظهار کرد: از جمله این وظایف این است که یاد گرفته ایم برخی از صحبت‌ها را به صراحت بیان نکنیم، همچنین اینکه اختیار و وظیفه را نمی‌توانیم کنار بگذاریم، اما اکنون باید بگویم مسائل حاشیه‌ای و مشکلات سپاهان بیشتر به بازیکنان مربوط می‌شود.

وی گفت: نمی‌دانم پول یا شهرت است که این بازیکنان را خراب می‌کند، مسئله‌ای که در سپاهان یاد گرفته‌ام این است که تغییر نسل در فوتبال سبب بسیاری از مسائل شده‌ است، بازیکنان باید برای بزرگتر خود احترام قائل شوند.

**به مربیان غیربومی اهمیت بیش‌تری داده شده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: در سالهایی که در سپاهان کار مربیگری کرده‌ام، همیشه به مربیان غیربومی اهمیت بیش‌تری داده شده است، ولی باید گفت ما مربیانی داریم که می‌توانند هر تیم بزرگی را مربیگری کنند.

وی افزود: اگر موفقیتی بوده است تنها تلاش من نبوده و اگر هم شکستی بوده است، این مشکل از من بوده که نتوانستم تغییری در سپاهان بوجود آورم، اما در این سال ها یاد گرفته‌ام همیشه مانند یک سرباز در خدمت سپاهان باشم و موفقیت این تیم برای من بسیار مهم بوده است.

**از عدم حضور خلعتبری اطلاعی ندارم

وی درباره عدم حضور محمدرضاخلعتبری در تمرینات سپاهان اذعان کرد: از عدم حضور خلعتبری اطلاعی ندارم، تمامی صحبت‌های من نیز در همین رابطه است، چون تعریف فوتبالی ما درست نبوده، اگر اگر فوتبال ما حرفه‌ای بود، بازیکن به خود اجازه عدم حضور در تمرین و کنسلی را نمی داد.

زاغی‌نژاد ادامه داد: باید به ظرفیت‌هایمان توجه کنیم، حتی اگر منجر به عدم قهرمانی شود و این سیاست می‌تواند درآمدزایی هم برای تیم به‌همراه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان خاطرنشان کرد: ما باید نگاهی تربیتی را در باشگاه سپاهان داشته باشیم و تا زمانی که به این نکات توجه نکنیم هیچ تحولی در سپاهان صورت نخواهد گرفت.

وی اضافه کرد: ما در سپاهان به قدری ظرفیت داریم که تا 5 سال آینده می‌توانیم با این بازیکنان جوان موفقیت‌های خوبی را کسب کنیم که تصمیم نهایی را باشگاه می گیرد.

**امیدوار به با ارائه یک بازی خوب هستم

رضا مهاجری در این نشست خبری اظهار داشت: امیدوارم با ارائه یک بازی خوب فصل پرفراز و نشیب را به پایان برسانیم و در این فصل تیم ما با فراز و نشیب زیادی مواجه شد.

وی اضافه کرد: از مجموعه پدیده تشکر می‌کنم که توانستیم با هر شرایطی که بود لیگ را به پایان برسانیم و بازیکنان با خویشتنداری در این تیم کار کردند.مجموعه با صبوری تلاش کردند در حالی که نتیجه لازم را بدست نیاوردیم.

**فردا فرصت خوبی برای جوانان تیم است

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با اشاره به اینکه چندین بازیکن ما در این بازی حضور ندارند، ادامه داد: این فرصت خوبی برای جوانان تیم است، زمانی که ماندن ما در لیگ قطعی شد سعی در میدان دادن به جوانها در بازی‌ها داشته‌ایم، قطعا از نظر فنی بازی خوبی را تماشا کنید.

مهاجری درباره لیگ پانزدهم خاطرنشان کرد: قطعا تعطیلی‌های لیگ آسیب‌هایی را به تیم‌ها وارد کرد، در شرایطی که باید به تیم پول و نیرو تزریق می‌شد این اتفاق نیفتاد، چون تیم ما فاقد مدیریت کلان بود و این وقفه‌ها در کیفیت بازی‌ها قطعا تأثیرگذار بود.

وی خاطرنشان کرد: اگر لیگ پویا و با کیفیت باشد تماشاگران هم برای تماشای فوتبال به ورزشگاه‌ها خواهند آمد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد افزود: اگر مربیانی همچون کی‌روش به جوانان اطمینان کنند هم لیگ پویاتر می‌شود و هم آینده فوتبال ما تضمین خواهد شد و با این تفکر آینده فوتبال تأمین می شود.

مهاجری با اشاره به اینکه نمایندگان آسیا، تیم ملی و المپیک باعث ایجاد وقفه در مسابقات شد ،تصریح کرد: حضور مربی سختگیری همچون کی‌روش و حضور برخی تیم‌های آسیایی کار را برای سازمان لیگ سخت کرد اما در مجموع در برنامه‌ریزی می‌توان نمره قبولی را به سازمان لیگ داد.

**باید به سمت ایده آل‌های خودمان برویم

وی با بیان اینکه با لیگ‌های حرفه‌ای آسیا تفاوت زیادی داریم، بیان کرد: اگر به سمت ایده آل‌های خودمان برویم در برنامه ریزی چند ساله لیگ پویایی را دنبال خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد درباره جایگاه سپاهان در جدول گفت: حضور در اواسط جدول زیبنده نام بزرگ سپاهان نیست، سپاهان بالغ بر 50 سال قدمت دارد ولی این به معنای پایین بودن ارزش تیم من نیست.

وی درباره بازی فردا نیز اذعان کرد: ما برای پیروزی به میدان می‌رویم اما مشکل بزرگ دیگری که در لیگ داریم این است که جایگاه تیم‌های میان جدول با یکدیگر هیچ فرقی نمی‌کنند که باید انگیزه‌ای برای این تیم‌ها به وجود آید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد رئیس جدید فدراسیون خاطرنشان کرد: تاج سلسله مراتب را در فوتبال ما طی کردهاست،باید دانست تاج به تنهایی نمی‌تواند اقدام مفیدی داشته باشد، امیدوارم مسائل حاشیه ایی حل شود، باید به او زمان لازم را داد تا بتواند در فوتبال تأثیرگذاری خوبی داشته باشد.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!