صفحه اصلی » اجتماعی » جزئیات برگزاری انتخابات چهارمین دوره مجامع هلال احمر چادگان

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره مجامع هلال احمر چادگان تشریح کرد؛

جزئیات برگزاری انتخابات چهارمین دوره مجامع هلال احمر چادگان

زهرا مقتدری گفت: بعد از انتخابات شهرستان ها، اعضایی که بالاترین آراء را به خود اختصاص دهند در مجمع عمومی استان به عنوان هیئت مدیره قرار می گیرند و بعد از آن در انتخابات مجمع استان برای راهیابی در سطح کشور شرکت خواهند نمود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره مجامع هلال احمر شهرستان چادگان در گفتگو با چادگان نا، گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر هر چهار سال یک بار در سطح کشور به صورت همزمان برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این انتخابات را مشارکت اعضاء داوطلبین در برنامه ریزی و سیاست گذاری برنامه های جمعیت هلال دانست.

زهرا مقتدری از نحوه اجرای انتخابات مجامع شوراهای اجرایی گفت و افزود: انتخابات در سطح کشور به صورت ثبت اعضاء داوطلبان، امدادگران در سامانه به صورت اینترنتی بوده است.

وی تصریح کرد: ثبت اعضاء بعد از تائید مدیر شعبه به مدیر عامل استان ارجاع داده می شود و بعدا از آن در ستاد جمعیت هلال احمر قرار می گیرد.

مقتدری ادامه داد: اعضایی می توانستند در  چهارمین دوره انتخابات مجامع  هلال احمر شرکت کنند که در سامانه انتخابات به صورت اینترنتی ثبت نام و تایید شده بودند و این اعضاء جزء افراد فعال جمعیت هلال احمر یا این که حق عضویت پرداخت کرده یا دربرنامه های جمعیت هلال احمر شرکت داشتند.

وی بیان نمود: انتخابات به صورت سراسری در دو مرحله اجرا گردید که مرحله اول آن از ساعت 9 صبح جمعه شروع شد و با توجه به حد نصاب نرسیدن اعضاء مجمع در ساعت 9:30 مرحله دوم آن در حوزه انتخابیه جمعیت هلال احمر شهرستان چادگان کلید خورد.

زهرا مقتدری اضافه کرد: روز گذشته انتخابات به صورت سراسری اجرا شد که بعد از شمارش آراء منتخبین اجرایی و بازرسی شهرستان مشخص و در برنامه ریزی، سیاست گذاری مشارکت خواهند نمود.

در پایان رئیس هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره مجامع هلال احمر شهرستان چادگان اظهار نمود: بعد از انتخابات شهرستان ها، اعضایی که بالاترین آراء را به خود اختصاص دهند در مجمع عمومی استان به عنوان هیئت مدیره قرار می گیرند و بعد از آن در انتخابات مجمع استان برای راهیابی در سطح کشور شرکت خواهند نمود.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار − چهار =