صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مستند «به شهادت آب، به شهادت خاک، به شهادت کوهستان» در حال تولید است

مستند «به شهادت آب، به شهادت خاک، به شهادت کوهستان» در حال تولید است

مستند سه گانه «به شهادت آب، به شهادت خاک، به شهادت کوهستان» با محوریت رزمندگان شهرستان خمینی شهر در جبهه کردستان و خوزستان در حال تولید است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۴ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ، مستند سه گانه «به شهادت آب، به شهادت خاک، به شهادت کوهستان» در حال تولید است.

مجری طرح این مستند سه قسمتی گفت: برای نشان دادن حماسه ها و فداکاری های رزمندگان شهرستان خمینی شهر در دوران دفاع مقدس، مستندی سه قسمتی و حدود 100دقیقه ای تهیه شده که دو قسمت آن آماده شده و قسمت آخر آن که مربوط به کردستان است، در حال تهیه است.

محمودرضا پناهنده ادامه داد: این مستند از اوایل آغازین جنگ تحمیلی شروع می شود که رزمندگان خمینی شهری در جبهه ها و عملیات های مختلف حضور یافتند تا به عملیات فتح المبین و آزادسازی خرمشهر می رسد.

وی افزود: در این مستند سه قسمتی فداکاری های رزمندگان درچه و همچنین خدمات و پشتیبانی رزمندگان خمینی شهری در کردستان نیز به تصویر کشیده شده است.

پناهنده با تأکید بر اینکه تهیه کنندگی این مستند را آزاده رجبی به عهده دارد، گفت: در حاشیه این مستند کلیپ و سرودی تهیه شده که شاعر آن سعیدبیابانکی از شاعران به نام کشور و متولد خمینی شهر، آن را سروده است.

لازم بذکر است این مستند در راستای برگزاری اجلاسیه ملی سرداران و 2300شهید شرستان خمینی شهر می باشد و  این رویداد بزرگ فرهنگی در نیمه دوم سال 1395 برگزار شود.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد