صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » مقابل کسانی که دنبال گرفتن روحیه انقلابی از جوانان هستند بایستیم/ مجلس دهم 3 مسئله رونق اقتصادی، اشتغال و اقتصادمقاومتی را حل کند

امام جمعه خمینی شهر:

مقابل کسانی که دنبال گرفتن روحیه انقلابی از جوانان هستند بایستیم/ مجلس دهم 3 مسئله رونق اقتصادی، اشتغال و اقتصادمقاومتی را حل کند

آیت الله رحیمی تاکیدکرد: انقلابیون از موضع گیری در برابر ناحقی ها و جهالت ها از برخی تهمت ها و حاشیه سازی ها هراسی نداشته باشند و حق را بلند بگویند که باید جلوی کسانی که قصد دارند روح انقلابی گری را از جوانان بگیرند ایستادگی کرد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۲ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده، آیت الله شیخ عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه در آستانه سالگرد ارتحال عالمی ربانی و شخصیتی پیغمبرگونه و حکیم، امام خمینی (ره) قرار داریم گفت: علمای شیعه پا جای اهلبیت گذاشته و ترویج دنده مکتب اهلبیت عصمت و طهارت شدند و تشیع را بدون تحریف تا امروز حفظ کرده اند.

وی با تشریح اتفاقات هفته ای که گذشت ادامه داد: انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رئیس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اتفاقی انقلابی است که بیانگر تفکر صحیح نمایندگان منتخب مردم در این مجلس است و امید است اهداف ولی فقیه و انقلاب اسلامی را دنبال کنند و در شهرهای خود سربازی اثرگذار برای ترویج انقلاب باشند.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه رهبر انقلاب بسیار بر انقلابی بودن و حفظ تفکر و نیروهای انقلابی تاکید دارند، اظهار کرد: انقلابیون از موضع گیری در برابر ناحقی ها و جهالت ها از برخی تهمت ها و حاشیه سازی ها هراسی نداشته باشند و حق را بلند بگویند که باید جلوی کسانی که قصد دارند روح انقلابی گری را از جوانان بگیرند ایستادگی کرد.

وی با توجه به رویدادهای هفته ی پیش رو و افتتاح دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به نمایندگان منتخب مردم تذکر داد: در مجلس شورای اسلامی سرگرم بحث های سیاسی و وعده هایی که به ستادهای انتخاباتی دادند نشوند.

آیت الله رحیمی افزود: دولت و مجلس بشنود؛ مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم را از پا انداخته و کسب و کار و رونق در جامعه فلج شده است.

وی تاکید کرد: مجلس دهم 3 مسئله رونق اقتصادی، اشتغال، اقتصادمقاومتی حل کند.

خطیب جمعه خمینی شهر ادامه داد: اگر رضایت مردم برای نمایندگان مجلس اهمیت دارد و دنبال غصب صندلی نیامده اند به موضوعات مردم و همچنین مسائل داخلی و خارجی با دقت رسیدگی کنند تا در پایان کار مجلس در برابر خدا و مردم سربلند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد