IMG_8206
۲۲:۳۷ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۸

حجت الاسلام طائب:

لزوم اجرایی شدن برجام ۲ و ۳ در کشور تطهیر چهره آمریکاست/نرفتن حج را می خواهند گردن ایران بیاندازند

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار متذکر شد: آنهایی که دم از برجام های ۲ و ۳ می زنند به دنبال تطهیر چهره آمریکا در جامعه هستند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، حجت السلام والمسلمین مهدی طائب عصر امروز در جمع نخبگان دانشجویی و نیز خواص شهرستان لنجان گفت: آنهایی که دم از برجام های 2 و 3 می زنند به دنبال تطهیر چهره آمریکا در جامعه هستند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با بیان اینکه برخی از عوامل داخلی به دنبال ایجاد توهمات در افکار عمومی هستند خاطرنشان کرد: برخی از افراد خود باخته نه تنها به ترویج اسلام آمریکایی در جامعه می پردازند بلکه عزم خود را برای مقابله با اسلام انقلابی جزم کرده اند.

حجت الاسلام طائب لزوم اجرایی شدن برجام 2 و 3 در کشور را تطهیر چهره آمریکا دانست و تاکید کرد: مردم با بصیرت و هوشیار ما به خوبی می دانند که دشمنی دشمنان هیچگاه پایانی ندارد چراکه هدف اصلی آنها نابود شدن اسلام ناب محمدی(ص) در جهان است.

وی با اشاره به کارشکنی های آل سعود در ماجرای حج امسال خاطرنشان کرد: رژیم آل سعود به دنبال آنست تا نرفتن حج را به گردن ایران بیاندازد و از طرف دیگر چهره ایران را در بین کشورهای اسلامی تخریب کند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار دشمن شناسی را امری ضروری دانست و متذکر شد: در چنین شرایطی باید نسبت به دشمن و اهداف آن هوشیار بود چراکه ذره ای غفلت از جانب ملت ما خسارت جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مقدمه ای برای ظهور یگانه منجی عالم بشریت امام زمان(عج) است یادآور شد: برای ظهور ایشان باید شاه های مستکبر زمان خود را نابود کنیم و چنین موضوعی جز با حفظ روحیه انقلابی و ترویج مهدویت در جامعه میسر نخواهد شد.

وی در پایان تشیع لندنی و اسلام آمریکایی را آلات دست مستکبران دانست و خاطرنشان کرد: در اسلام آمریکایی افراد اعمالی نظیر نماز و روزه و حج و…را به جا می آورند اما از داشتن روحیه استکبار ستیزی پرهیز می کنند تا مبادا گزندی از جانب دشمنان به آنان برسد.

 

انتهای پیام/ت