صاحب نیوز

روح-الله-طاهری

جهت شرکت در مراسم ارتحال امام

اعزام 2هزار زائر خمینی شهری به مرقد امام خمینی

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه پیش بینی اعزام 50دستگاه اتوبوس به تهران انجام شده، اظهار کرد: 2هزار زائر از شهرستان خمینی شهر در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مرقد امام حضور پیدا می کنند.

کدخبر: 469118
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ @ ۱۲:۲۲


به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده روح الله طاهری در خصوص مراسمات بیست و هفتمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از تشکیل ستاد و برگزاری جلسات با مسئولین ادارات شهرستان تقسیم کار انجام و برنامه هایی در خصوص باشکوه تر برگزار شدن ارتحال حضرت امام خمینی پیش بینی شد.

وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده با سازمان اتوبوسرانی و حمل و نقل شهری، سپاه ناحیه خمینی شهر و درچه، شهرداری های خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و دهیاری روستاها پیش بینی اعزام 50دستگاه اتوبوس به مرقد امام که 2هزار نفر زائر از شهرستان خمینی شهر در روز 13خرداد عازم تهران و در مراسم باشکوه 14خرداد شرکت خواهند کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر ، اظهار کرد: برگزاری برنامه های فرنگی در جهت شناخت شخصیت حضرت امام خمینی(ره) مسابقات فرهنگی، کتابخوانی، وصیتنامه حضرت امام و… تدارک دیده شده که توسط کمیته های ستاد در شهرهای شهرستان برگزار می شود.

وی ادامه داد: مراسم عزاداری ویژه ارتحال رهبر کبیر انقلاب با توجه ب اینکه امسال 14خرداد همزمان با روز جمعه و تداخل با نمازجمعه است، در روز شنبه 15خرداد با سخنرانی حجت الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس و مداحی و قرائت سوره الرحمان در مصلی نمازجمعه خمینی شهر با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان ولایتمدار و شهیدپرور خمینی شهر برگزار می شود.

طاهری خاطرنشان کرد: پایگاه های بسیج سطح شهرستان و برخی از مراکز فرهنگی در شب و روز رحلت امام بابرگزاری مراسمات سخنرانی و بیان ویژگی های حضرت امام برای نسل جوان و قرائت قرآن در شهری که به نام رهبر کبیر انقلاب نام گذاری شده پیش بینی کرده اند.

انتهای پیام/ت