صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » پرونده دیجیتالی رزمندگان دفاع مقدس شهرستان خمینی شهر تهیه می شود

پرونده دیجیتالی رزمندگان دفاع مقدس شهرستان خمینی شهر تهیه می شود

مسؤول گردآوری اسناد و خاطرات کنگره سرداران و 2300شهید شهرستان خمینی شهرگفت: درجهت کسب آمار و اطلاعات کامل پرونده دیجیتالی تمام رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان خمینی شهر تهیه می شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ، مسؤول گردآوری اسناد و خاطرات کنگره سرداران و 2300شهید شهرستان خمینی شهر گفت: برای اولین بار پرونده دیجیتالی تمام رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان خمینی شهر اعم از جانباز و غیر جانباز، آزاده و غیر آزاده، بسیجی و سپاهی و ارتشی و همه کسانی که به نوعی در دفاع از کشور حضور داشته اند، تهیه می شود.

وحید کاظم نادی با بیان این خبر گفت: با این کار هم آمار و اطلاعات از رزمندگان کامل می شود هم می توان در رابطه با برنامه های بعدی و پروژه های فرهنگی شهرستان از این اطلاعات استفاده کرد.

وی ادامه داد: جرقه این کار در مراسم نخستین گردهمایی رزمندگان، هفتم خردادماه سال جاری در مصلی زده شد. بیش از 550 نام و شماره تلفن جمع آوری شد که قرار است از هفته های آینده به صورت تلفنی از هر کدام حدود 50-40 سؤال پرسیده و ثبت خاطرات انجام شود. همچنین اسناد و مدارک و عکس های این رزمندگان به صورت دیجیتال درمی آید تا به مرور زمان از بین نرود.

مسؤول گردآوری اسناد و خاطرات کنگره شهدا در پایان تصریح کرد: در گردهمایی ها و یادواره های بعدی مابقی رزمندگان نیز نام نویسی کنند و پرونده دیجیتالی شان را تکمیل نمایند که کمک بزرگی به بانک اطلاعاتی دفاع مقدس شهرستان می کند.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد