صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » ملت ایران از رویارویی با اصحاب الشیطان هیچ ابایی ندارد/ اجازه تحریف امام (ره) را نخواهیم داد

دانشجویان اصفهان در بیانیه خود تاکید کرده اند؛

ملت ایران از رویارویی با اصحاب الشیطان هیچ ابایی ندارد/ اجازه تحریف امام (ره) را نخواهیم داد

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان در این بیانیه‌ تاکید کرد: به استکبار جهانی هشدار می دهیم دست از تحریف امام(ره) برداشته و خود را در مقابل امواج خروشان ملت انقلابی ایران قرار ندهند؛ چرا که ملت ایران، از رویارویی با اصحاب الشیطان هیچ ابایی ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۰ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۸

به گزارش صاحب نیوز، بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان پیرامون اقدام انگلیس خبیث در هجمه به ساحت حضرت امام خمینی(ره) بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

در هنگامه ای که جوانان نسل چهارم انقلاب، همپای دیگر آحاد استکبارستیز و بیدار ملت ایران، بصورتی آگاهانه دل در گرو سیره نظری و عملی امام خمینی(ره) داده و عظمت وجودی امام را به مثابه یک شاخص جهت سعادت فردی و جمعی و عبور از پیچ های تاریخی از عمق جان ادراک کرده و عاشقانه، عالمانه و خالصانه در این مسیر در حال طی طریق به سمت آرمان های والای انقلاب اسلامی می باشند، خبیثان کینه توز دولت انگلیس، این عشق و ارادت روزافزون ملت های آزاده به ایشان را برنتافته و با حالتی بزدلانه و سراسر ترس از ترویج اندیشه های ناب انقلابی و استکبار ستیز پیر جماران، دست به تحریف و تخریب تاریخ زدند و به خیال خام و احمقانه خود سعی در بمباران آرمان های قدسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران را داشته اند.

کلام نافذ و همه جانبه نگر خمینی کبیر آنچنان در صفوف ملت ها و گروه های آزاده و استقلال طلب، رسوخ کرده است که هژمونی پوشالین خون آشامان انگلیسی را در جهان به لرزه در آورده است. آنچنان که در هر نقطه ای از جهان و منطقه غرب آسیا، که ندای انقلابی و استکبارستیزی به گوش می رسد، متأثر از اندیشه های ناب انقلابی امام خمینی(ره) است و استعمار پیر با اشراف به این مسأله قصد دارد برای مقابله با این شجره طیبه مقاومت، سیره و اندیشه امام خمینی(ره) را به عنوان ریشه های سترگ آن، مورد هجمه قرار دهد اما این ابلهان نمی دانند که نور پر فروغ و عالم تاب حضرت روح الله(ره) با خاک پاشی اینان، خاموش نخواهد شد.

چه شده است که عاملان قحطی و گرسنگی فجیع یک قرن پیش در ایران که به کشته شدن قریب به ده میلیون نفر منجر شد و روباه صفتانی که کودتای 28 مرداد سال32 در حمایت از دیکتاتوری دست نشانده پهلوی، ایجاد و حمایت از فرق ضاله  همچون بهائیت نجس، تجهیز و پشتیبانی از حزب بعث عراق در جنگ تحمیلی، صحنه گردانی در فتنه88 علیه امنیت ملی ایران اسلامی و صدها جنایت سیاه دیگر علیه این ملت مبارز را در کارنامه ننگین خود دارد، عجولانه و احمقانه دست به تحریف تاریخ امام انقلابی امت اسلام می زنند؟! آیا غیر از این است که امامِ انقلاب یعنی پیشوای همه‌ی این خصوصیّاتی که کلمه‌ی انقلاب متضمّن آن است را عامل ذلت و فضاحت خودشان می بینند.

امام انقلابی ملت بیدار ایران، ریل گذار حرکتی نامیرا و عظیم در تاریخ بشریت بود، ایشان نه تنها مسیر ملت ایران را بشکلی بنیادین، تغییر و از منجلاب های تو در تو، نجات داد بلکه استکبار را بصورتی ذلیلانه و با خفت، از ایران اسلامی بیرون راند و با هدایت قلب ها، نور انقلاب و انقلابی گری را در وجود امت انقلابی، نهادینه کرد. بنگاه دروغ پراکنی روباه پیر، وقتی خروش اسلام انقلابی را در گستره پهناور گیتی و رویش جوانه های انقلابی همچون شهید ادواردو آنیلی در ایتالیا و شیخ ابراهیم زکزاکی در نیجریه را مشاهده می کند، نمی تواند حقد و بغض خود نسبت به امام خمینی(ره) را پنهان کند و در اقدامی مذبوحانه و به دور از خرد، با مدارکی کاملا جعلی که آمریکای جنایتکار رفیق دزد، تروریست پرور و آدم کش شان به دروغ دست و پا کرده است، تلاشی بی حاصل برای به تحریف کشاندن اندیشه های متعالی و دشمن شکن، حضرت امام(ره) زد و اکنون این فضاحت و اقدام مضحک و غیرعقلانی بنگاه دروغ پراکنی رژیم سلطنتی انگلیس، به قدری تن به رسوایی زده است که گری سیک عضو شورای امنیت ملی آمریکا در زمان کارتر، از اساس دروغ بافی های BBC را تکذیب و آن را “طوفان در فنجان” نامیده که ارزش توجه کردن را ندارد و این ماجرا را صرفا دیداری بین ابراهیم یزدی (عضو نهضت آزادی با گرایش لیبرالی) و فردی از سفارت آمریکا در پاریس برای تثبیت جایگاه ارتش وابسته به آمریکا در فضای پساانقلاب، می داند. این افشاگری ها علیه بوق های تبلیغی استعمار پیر، بخوبی عمق عداوت جبهه استکبار با اندیشه های بیدارگر حضرت امام خمینی(ره) را روایت می کند.

ما دانشجویان دانشگاه های استان اصفهان به عنوان نسل چهارم انقلاب، به استکبار جهانی و بدنه ناچیز داخلی آن، هشدار می دهیم که دست از تحریف امام(ره) برداشته و خود را با این هذیان گویی ها بیش از این، رسوا نکرده و در مقابل امواج خروشان ملت مومن به انقلاب اسلامی قرار ندهند، چرا که ملت ایران، از رویارویی با اصحاب الشیطان هیچ ابایی ندارد و هر مانعی که در مقابل حرکت پیش رونده آن، قرار بگیرد را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد. ما با مجاهدت پایان ناپذیر، اجازه نخواهیم داد، دشمنان خط امام، در هر لباس و مسلک و جایگاهی، انقلاب اسلامی را که امید ملت های آزاده جهان است را از درون تهی و به انحراف بکشانند.

خرداد 95

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!