صفحه اصلی » مقاومت » مدافعان حرم » آماده سازی تندیس تصاویر شهدای شهرستان خمینی شهر

آماده سازی تندیس تصاویر شهدای شهرستان خمینی شهر

پس از جمع آوری تصاویر و وصیت نامه شهدا تندیس هایی با طرح اختصاصی کنگره ملی شهرستان خمینی شهر تهیه که تا اجلاسیه ملی از خانواده شهدا سرکشی و به آنان اهدا میگردد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده، مسئول امور ایثارگران کنگره سرداران و 2300شهید شهرستان خمینی شهر درباره روند فعالیت های این بخش گفت: تاکنون2500 تندیس شهدا آماده شده و وصیت نامه 1500شهید نیز نصب گردیده است. جعبه های زیبایی نیز برای قرار دادن تندیس ها آماده شده که در یک طرف آن تصویر گلزار شهدای شهرستان و در طرف دیگر عکس زیبایی از دفاع مقدس مزین به پرچم امام حسین(ع) در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از اول خرداد با هماهنگی و همراهی بنیادشهید و سپاه پاسداران دیدار از خانواده های شهدا آغاز و برآورد کنگره این است که هر هفته حداقل به دیدار خانواده 100شهید برویم.

علیرضا رجبی گفت: یکی از برنامه های ما این است که برای اولین بار جملات ناب وصیت نامه شهدا را انتخاب و در کتاب جداگانه ای به چاپ برسانیم.

وی پیرامون وضعیت اِلِمان های شهری عکس های شهدا گفت: درباره این المان ها هماهنگی لازم با شهرداری انجام شده و تابلوها نیز سفارش داده شده و به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید.

مسئول امور ایثارگران کنگره ملی شهدا شهرستان خمینی شهر در پایان گفت: یکی از مشکلات ما نبود وصیت نامه نزدیک به 1000تن از شهداست که در این زمینه رایزنی های لازم با پایگاه های بسیج محلات برای جمع آوری این وصیت نامه ها شده است.

تندیس شهدای خمینی شهر

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد