صفحه اصلی » استان » گلپایگان » جذب سرمایه صد میلیاردی برای رونق اقتصادی، اولویت اصلی ماست

جذب سرمایه صد میلیاردی برای رونق اقتصادی، اولویت اصلی ماست

خبرنگار دیار عالمان در گفتگوی اختصاصی با نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی به بررسی برنامه های ایشان در مجلس دهم پرداخت.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۲۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان، نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: جذب سرمایه صد میلیاردی برای رونق اقتصادی دو شهرستان، اولویت اصلی ماست.

خبرنگار دیار عالمان در گفتگوی اختصاصی با نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی به بررسی برنامه های ایشان در مجلس دهم پرداخت.

علی بختیار اظهار نمود:به دلیل اینکه سال های متمادی به عنوان نماینده بازرسی کل کشور در کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی حضور داشتم، اولویت اول را کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب کردم.

وی افزود: فضای کمیسیون برنامه و بودجه فضای کار است و بیشتر دغدغه دوستان در این کمیسیون اشتغال جوانان و فراهم کردن فضای معیشتی می باشد که ان شالله قدم های اساسی را در این زمینه بر خواهیم داشت.

نماینده مجلس شورای اسلامی دهم تاکید کرد: اولویت کشور در حوزه ملی بحث اقتصاد و معیشت است و و لازم است برای رفع بزرگتربن معضل کشور که بیکاری می باشد، اقدامات موثری انجام گردد.

بختیار تصریح کرد: با جابه جایی اعتبارات بدون اینکه در دخل و خرج دولت خللی ایجاد شود، قصد داریم رونق اقتصادی برای حل مشکل بیکاری ایجاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در سطح منطقه نیز اولویت را بر روی جذب سرمایه به سمت دو شهرستان گذاشتیم و قرار است با برنامه های هدف گذاری شده سالانه برای هر یک از دو شهرستان جذب سرمایه صد میلیاردی در حوزه های کشاورزی، گلخانه، صنعت،خدمات و سایر بخش های اقتصادی داشته باشیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از اقداماتی که تاکنون صورت گرفته صحبت با مسئولین شهرستان ها و استان پیرامون اولویت دادن به طرح های نیمه تمام بوده که هرچه زودتر این طرح ها به بهره برداری برسند.

بختیار در پایان خاطرنشان کرد: جلسه ای را با نماینده محترم سابق مجلس شورای اسلامی، جناب آقای میرمحمدی در پیش خواهیم داشت که قصد داریم بعد از  این جلسه پیگیری های موثری راجع به ادامه روند اجرای برنامه های گذشته صورت گیرد.

انتهای پیام/ت

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد