صفحه اصلی » استان » گلپایگان » پس از اعتیاد به مواد مخدر مهم ترین معضل جوانان اعتیاد به فضای مجازی است

امام جمعه گلپایگان:

پس از اعتیاد به مواد مخدر مهم ترین معضل جوانان اعتیاد به فضای مجازی است

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با بیان پیشرفت هر روزه تکنولوژی به خصوص برنامه هایی که هر روز در حال وارد شدن به فضای مجازی است عنوان کرد: جوانان مراقب این عرصه و رسانه هایی که با هدف تخریب دین روی کار آمده اند باشند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۲۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان در نماز جمعه این هفته شهرستان که در مصلی گلپایگان برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم توجه به آموزه های قران در عمل اظهار کرد: باید به روزه خواران تذکر داده شود تا شاهد روزه خواری های که دیده می شود نباشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی با بیان لزوم اهتمام بر گرفتن روزه در ماه رمضان عنوان کرد: برخی حتی در شرایط سخت هم حاضر به روزه خواری نیستند و باید نسبت به این واجب شرعی تا حد توان پایبند بود.

وی ضمن گرامیداشت روز جهاد کشاورزی در هفته آینده گفت: در سال گذشته شاهد آتش سوزی در فضای زیادی از جنگل ها بودیم که موجب از بین رفتن این منابع شد.

امام جمعه گلپایگان در ادامه افزود: باید در صورت حضور در محیط زیست و فضاهای طبیعی در مراقبت از این مکان ها اهتمام لازم را مردم داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به کارکرد های فضای مجازی و امکانات امروز تصریح کرد: کار کردن با این امکانات همچون وسایلی چون چاقو است که اگر احتیاط لازم صورت نگیرد می تواند اثرات جبران ناپذیری را بر جای گذارد.

وی با بیان پیشرفت هر روزه تکنولوژی به خصوص برنامه هایی که هر روز در حال وارد شدن به فضای مجازی است عنوان کرد: جوانان مراقب فضای مجازی و رسانه هایی که با هدف تخریب دین روی کار آمده اند باشند.

امام جمعه این شهرستان خاطرنشان کرد: اکنون برخی این برنامه با هدف تخریب دین و تضعیف غیرت و فحشا در فضای مجازی وارد می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به پایبندی زیاد جوانان به این فضاها تصریح کرد: قبلا معضل اصلی کشور اعتیاد جوانان به مواد مخدر بود که اکنون دارد جای خود را به اعتیاد فضای مجازی می دهد.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد