صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مسابقه کتابخوانی «لاله های شهر» برگزار می شود

همزمان بابرگزاری اجلاسیه ملی 2300شهیددر شهرستان خمینی شهر؛

مسابقه کتابخوانی «لاله های شهر» برگزار می شود

در راستای برگزاری اجلاسیه ملی 2300شهید شهرستان خمینی شهر و با هدف آشنایی نسل جوان با سبک زندگی شهدا و معرفی شهدای شهرستان خمینی شهر، مسابقه کتابخوانی «لاله های شهر» در دو مرحله برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۳ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ، در راستای برگزاری اجلاسیه ملی 2300شهید شهرستان خمینی شهر و با هدف آشنایی نسل جوان با سبک زندگی شهدا و معرفی شهدای شهرستان خمینی شهر، مسابقه کتابخوانی «لاله های شهر» در دو مرحله برگزار می شود.

معاون فرهنگی کنگره شهدا با اعلام این خبر گفت: مسابقه «لاله های شهر» از کتاب های شهدای شهرستان خمینی شهر که در کنگره تهیه و منتشر شده در سه مقطع خواهران، برادران، دختر و پسر زیر 18 سال انجام می شود.

عبدالرسول محمدی ادامه داد: مسابقه کتاب «آقای مربی» ویژه برداران، کتاب «شهیده طیبه» ویژه خواهران و کتاب «بنیان مرصوص» ویژه دختران و پسران زیر 18 سال می باشد.

وی با بیان اینکه مسابقه در دو مرحله برگزار می گردد، توضیح داد: در مرحله غیر حضوری شرکت کنندگان برگه سؤالات چهار گزینه ای کتاب مربوطه را در منزل جواب می دهند و پاسخنامه را به کانون های مساجد یا پایگاه های بسیج یا کنگره شهدا تحویل می دهند و مرحله حضوری نیز 15 مرداد در مصلی نماز جمعه برگزار می شود.

محمدی در پایان تأکید کرد: به برندگان جوایز ارزنده ای از جمله سکه بهار آزادی، دوچرخه، کمک هزینه عتبات عالیات، کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز فرهنگی اهدا می شود.

لازم به ذکر است اجلاسیه ملی 2300شهید شهرستان خمینی شهر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

photo_2016-06-13_12-46-17

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99