صفحه اصلی » ورزشی » فوتبال و فوتسال » راه دشوار ویسی برای موفقیت در سپاهان/ هر روز یک حاشیه!

حاشیه هایی که دردسرساز شد؛

راه دشوار ویسی برای موفقیت در سپاهان/ هر روز یک حاشیه!

ویسی خودش در اواخر دهه هفتاد بازیکن سپاهان بود و تا حدودی به شرایط زندگی و کار کردن در اصفهان اشناست اما نکته مهم این است که سپاهان در آن روزها نه از لحاظ مالی شرایط امروز را داشت و نه از لحاظ کسب عناوین قهرمانی در فوتبال ایران به جایگاه امروز خودش رسیده بود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

به گزارش صاحب نیوز، به نقل از میدان نیوز، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در اولین جلسه تمرینی این تیم جمله ای را بر زبان آورد که نشان می دهد در همین مدت کوتاه سختی کار در باشگاه سپاهان برای برآورده کردن انتظارات هواداران این تیم را درک کرده است.

بنا بر گفته ویسی در تیم فصل گذشته او یعنی استقلال خوزستان برای رسیدن به رتبه دهم جدول لیگ 200 میلیون تومان پاداش در نظر گرفته شده بود اما در تیم سپاهان برای قرار گرفتن بر روی پله های هفتم یا هشتم ممکن است او را اعدام کنند( البته به شوخی).

به هر حال بعد از ناکامی مطلق سپاهان در فصل گذشته فوتبال ایران که منجر به خروج این تیم از گردونه جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شد و رتبه یازدهمی لیگ را هم در ویترین عناوین ضعیف این باشگاه قرار داد، سپاهانی ها انتظار بازگشت دوباره به مسیر قهرمانی را دارند و در این میان عبدالله ویسی مهمترین نقش را ایفا خواهد کرد.

ویسی در حالی این صحبتها را مطرح کرده که در سال گذشته فصلی رویایی را پشت سر گذاشت و در نهایت با تیم استقلال خوزستان بر بام قهرمانی فوتبال ایران ایستاد. در آن روزها شاید هواداران استقلال خوزستان تصور نمی کردند که ویسی بعد از این قهرمانی و رسیدن استقلال خوزستان به لیگ قهرمانان آسیا حاضر به ترک استقلال باشد، اما او پیش از اتمام رقابتهای لیگ مذاکراتش را با باشگاه سپاهان انجام داد و برای حضور در سپاهان با این باشگاه به توافق رسید که البته دلخوری اهالی فوتبال خوزستان را هم به دنبال داشت.

نماینده قهرمان فوتبال خوزستان به عنوان یک تیم شهرستانی طرفدار آنچنان زیاد و البته دو آتشه ای نداشت و  به همین خاطر ویسی در تیم استقلال با حاشیه های آنچنانی روبرو نبود و حتی دو سال قبل هم که با تیمش به مرحله پلی آف و فرار از سقوط لیگ برتر رسید به اندازه این یک ماهی که در تیم سپاهان بوده تحت فشار قرار نگرفته است.

به هر حال ویسی خودش در اواخر دهه هفتاد بازیکن سپاهان بود و تا حدودی به شرایط زندگی و کار کردن در اصفهان آشناست اما نکته مهم این است که سپاهان در آن روزها نه از لحاظ مالی شرایط امروز را داشت و نه از لحاظ کسب عناوین قهرمانی در فوتبال ایران به جایگاه امروز خودش رسیده بود و هواداران سپاهان توقع آنچنانی به جز گرفتن یقه مدعیان در لیگ آزادگان نداشتند.

اما این بار شرایط برای ویسی کاملا متفاوت است و او در حالی به سپاهان آمده که حتی انتشار لیست مازاد تیم که در بسیاری از باشگاه های فوتبال دنیا اتفاقی مرسوم است برایش دردسری بزرگ ایجاد کرده و حتی او را وارد حاشیه هم کرده است. به هر حال ویسی در حالی تعدادی از بازیکنان بزرگ و صاحب نام سپاهان را در لیست مازاد قرار داد که خودش هم تصور نمی کرد این اتفاق جنجال ساز شود ولی پرونده جدایی این بازیکنان همچنان باز است و هر روز ابعاد جدید از آن برای ویسی دردسر درست می کند.

از عدم تمایل دروازه بان های سپاهان برای جدایی گرفته تا سکوت محرم نویدکیا در رابطه با شرایط امروز سپاهان و البته انتشار نامه مازاد بودن بازیکنان سپاهان اتفاقاتی بود که در این مدت ویسی را تحت تاثیر قرار داد و او را مجبور به پاسخگویی کرد. به هر حال گواردیولای وطنی که البته از لحاظ فنی، مربی بسیار خوب و با دانشی است باید خیلی بیشتر از اینها حواسش به اتفاقات اطراف باشگاه سپاهان و انتظار هواداران از خودش باشد وگرنه هواداران سپاهان در این یک سال نشان داده اند که آنچنان هم صبور نیستند و حتی ممکن است محبوبیت عبدالله ویسی هم نتواند مرهمی بر روی زخمهای ناکامی و اعتراض این طرفداران باشد.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!