صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » بی اطلاعی سرپرست هیات سه گانه اصفهان از برگزاری مجمع

اتفاقی که تنها در اصفهان رخ می دهد؛

بی اطلاعی سرپرست هیات سه گانه اصفهان از برگزاری مجمع

کسانی که ورزش اصفهان را از نزدیک دنبال می کنند، اطلاع دارند که مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و سرپرست هیات سه گانه این استان رابطه خوبی با یکدیگر نداشته و جواهری به هیچ عنوان تمایلی برای ریاست رهنما در هیات سه گانه ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۷

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز؛ در شرایطی که نزدیک به سه سال و نیم از پایان دوره ریاست رضا رهنما در هیات سه گانه استان اصفهان سپری می شود، همچنان خبری از برگزاری مجمع انتخاباتی این هیات نیست .

در نخستین مجمع انتخاباتی هیات سه‌گانه استان اصفهان، رضا رهنما توانست با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس این هیات انتخاب شود. پس از پایان دوران چهار ساله ریاست رهنما در هیات ، وی به عنوان سرپرست این هیات انتخاب شد و سرپرستی وی تا به امروز که حدود چهار سال از پایان دوران ریاستش سپری می‌شود، ادامه داشته است.

در طول سال‌های گذشته چندین بار ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست هیات انجام شده و چند باری نیز تاریخ‌ هایی برای برگزاری مجمع تعیین شده است که هر بار به دلایلی به تاخیر افتاده است.در زمان مدیرکلی جواهری وی فرد دیگری را برای ریاست هیات مد نظر داشت و در مقطعی بحث معرفی این فرد به عنوان گزینه سرپرستی هیات به فدراسیون سه‌گانه وجود داشت که البته این اتفاق رخ نداد.

در حال حاضر نیز پس از فراخوان اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، سه نفر برای کاندیداتوری هیات سه گانه استان اصفهان ثبت نام کرده اند اما همچنان خبری از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات سه‌گانه نیست.این در حالی است که چند روز قبل خبری روی خروجی سایت اداره ورزش و جوانان استان اصفهان رفت که زمان برگزاری سه مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی استان اصفهان را اعلام کرده بود.

بر این اساس نیز 20 آذر ماه برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیات سه گانه استان اصفهان اعلام شده بود اما برخلاف انجام دو مجمع کشتی و موتورسواری در زمان مقرر خبری از برگزار ی مجمع انتخاباتی هیات سه گانه در تاریخ مقرر نشد.

با این حال زمانی که با سرپرست هیات سه گانه استان اصفهان صحبت کرده ودلیل لغو مجمع 20 آذرماه را از وی جویا شدیم که رضا رهنما از شنیدن این مساله تعجب کرد و مدعی شد با وجودی که در حال حاضر سرپرست هیات بوده و یکی از کاندیداهای ریاست نیز می باشد، هیچ اطلاعی از تعیین زمان برای به سرانجام رسیدن مجمع این هیات نداشت.

کسانی که ورزش اصفهان را از نزدیک دنبال می کنند، اطلاع دارند که مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و سرپرست هیات سه گانه این استان رابطه خوبی با یکدیگر نداشته و جواهری به هیچ عنوان تمایلی برای ریاست رهنما در هیات سه گانه ندارد.

گفته می شود متولی ورزش استان در حال حاضر گزینه دیگری را برای ریاست این هیات در نظر گرفته و رایزنی هایی را برای جلب نظر موافق فدراسیون برای صدور حکم سرپرستی وی گرفته است اما بعید هم نیست که جواهری و همکارانش تمام برنامه خود را بر روی مجمع و انتخاب رئیس مورد نظر خود بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × پنج =