صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » کمک 281میلیون تومانی خیرین خمینی شهری در جشن گلریزان زندانیان

رئیس زندان شهرستان خمینی شهر:

کمک 281میلیون تومانی خیرین خمینی شهری در جشن گلریزان زندانیان

شیروانی با اعلام اینکه 3زندانی محکوم مالی در جشن گلریزان آزاد شدند، افزود: به کمک خیرین 281میلیون تومان در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی جمع آوری شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۲۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ، رئیس زندان شهرستان خمینی شهر شامگاه گذشته در جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد و مالی گفت: در حال حاضر تعداد 97نفر محکوم مالی در زندان شهرستان وجود دارد که مشمول کمک خیرین و ستاد دیه می باشند.

وی ادامه داد: ازاین تعداد مشمول آزادی از زندان تعداد 66نفر محکوم مالی به لحاظ صدور چک، سفته و سایر اسناد و اوراق تجاری با مبلغ 6میلیارد تومان و مچنین تعداد 24نفر محکوم مهریه و نفقه با مبلغ 300میلیون تومان، 513عدد سکه بهار آزادی و 170مثقال طلا در زندان خمینی شهر حبس هستند.

ابراهیم شیروانی با اعلام اینکه 7نفر از این تعداد زندانی مشمول به دلیل دیه ناشی از تصادفات با مبلغ 396میلیون تومان زندانی هستند افزود: اولویت برای آزادی و کمک خیرین در گلریزان برای این دسته از جرائم غیرعمد پیش بینی شده که به دلیل تصادف محکوم اند تا آزاد شوند.

وی با اشاره به اینکه خیرین شهرستان خمینی شهر در سطح کشور نمونه هستند و برگزاری جشن گلریزان زندانیان ریشه در سخاوت و فطرت مردم این خطه دارد، به خبرنگار قلمکده خبر داد: به همت خیرین مبلغ 281میلیون تومان وجه نقد و تعهد مالی در جشن گلریزان ماه رمضان امسال جمع آوری شد که با مشارکت ستاد دیه استان آزادی زندانیان مشمول و در اولویت فراهم می شود.

شیروانی اضافه کرد: به همت مجموع صندوق های قرض الحسنه و خیریه های شهرستان خمینی شهر مبلغ 500میلیون تومان تسهیلات بدون بهره بانکی به زندانیان و خانواده های واجد شرایط که از سوی زندان معرفی می شوند پرداخت خواهد شد تا زمینه آزادی دیگر زندانیان نیز فراهم شود.

وی اعلام کرد: در جشن گلریزان که شب گذشته با حضور پرشور خیرین و خانواده آنان در خمینی شهر برگزار شد 3زندانی محکوم مالی توسط خیرین در مراسم آزاد و به کانون گرم خانواده ها بازگشتند.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99