صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » وزیر مسکن پروژه‌های مسکن مهر را فاجعه عظمی می داند/ شما بعد از 3 سال چه کرده اید؟

امام جمعه گلشهر:

وزیر مسکن پروژه‌های مسکن مهر را فاجعه عظمی می داند/ شما بعد از 3 سال چه کرده اید؟

حجت الاسلام موسوی خراسانی گفت: پروژه های مسکن مهر با تمام محاسن و معایبش 19 میلیون نفر را با هزینه پایین خانه دار کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - جمعه ۱۳۹۵/۰۳/۲۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان امام جمعه گلشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: کشوری 80 میلیونی با جمعیت جوان و منابع عظیم یک قدرت است که باید برای این موهبت برنامه ریزی شود.

حجت الاسلام سیدعلی موسوی خراسانی گفت: وزیر مسکن پروژه های مسکن را فاجعه عظمی می داند ولی سوال ما بعد از سه سال این است شما چه کرده اید؟

وی افزود: این پروژه با تمام محاسن و معایب 19 میلیون نفر را با هزینه پایین خانه دار کرده است.

امام جمعه گلشهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام تصریح کرد: مسئولی که 250 میلیون حقوق می گیرد چه خبر از درد محرومین جامعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: کسی درد محرومین را می فهمد که خود نیز محرومیت کشیده باشد.

حجت الاسلام موسوی خراسانی با اشاره به تلاش های یک انسان محروم برای گرفتن دو میلیون وام با نامه نگاری های فراوان در سطح جامعه عنوان کرد: این حقوق های نجومی باعث می شود مسئولین درد مردم را نفهمند.

امام جمعه گلشهر در این مراسم از برگزاری برنامه گلریزان در روز سه شنبه واقع در سالن ارشاد خبر داد و یاداور شد: بسیاری از کسانی که در زندان هستند تنها به دلیل یک حادثه سالها گرفتار می شوند.

وی یاداور شد: سال گذشته در مراسم گلریزان 80 میلیون تومان با حضور 104 نفر جمع شد و 313 میلیون را دولت به زندانیان کمک کرد و چیزی حدود 150 میلیون نیز شاکیان پرونده گذشت کردند که منجر به آزادی 31 نفر از زندان شد.

حجت الاسلام موسوی آسیب های جدی را که به فرزندان در اثر نبود پدر یا مادر به خاطر زندانی شدن آنان وارد می شود را متذکر شد.

امام جمعه گلشهر در پایان یاداور شد: مهریه حکایت کی داده و کی گرفته نیست و  قابلیت دریافت دارد و لازم است از تعیین مهریه بالا که توان پرداخت آن نیست اجتناب شود.

وی در پایان با گرامیداشت روز صرفه جویی در مصرف آب از مسئولین شهرستان با توجه به کم آبی در این منطقه درخواست کرد نسبت به تهیه سیستم های آب کم مصرف اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد