صفحه اصلی » مذهبی » ۲۳۰۰ ساعت پخش زنده برنامه‌های آستان/ کنگره هلال(ع) در معرفی این امامزاده به کشور موثر بود

مدیر اجرایی آستان محمدهلال(ع):

۲۳۰۰ ساعت پخش زنده برنامه‌های آستان/ کنگره هلال(ع) در معرفی این امامزاده به کشور موثر بود

سید جواد تکیه گفت: از زمان شروع پخش تلویزیونی مراسم آستان محمدهلال(ع)، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ ساعت از برنامه‌های حرم مطهر از صداوسیما به صورت زنده پخش شده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۹

به گزارش صاحب نیوز، مدیر اجرایی آستان امامزاده محمد هلال(ع) در گفتگو با خطب شکن با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی این حرم مطهر خاطرنشان کرد: این آستان با برگزاری ایستگاه صلواتی در شلمچه در جریان برگزاری اردوهای راهیان نور، به خدمت رسانی زائران جنوب کشور پرداخت.

سید جواد تکیه به برگزاری برنامه‌های سراسری و پخش زنده‌ی مراسم مختلف از این آستان اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مختلف با شرکت سخنرانان و مداحان برتر کشوری در این راستا انجام می‌شود.

مدیر اجرایی حرم محمدهلال(ع) با اشاره به اجرای موفق کنگره ملی هلال(ع) تاکید کرد: اجرای موفق این کنگره نقش قابل توجهی در معرفی بهتر این امامزاده‌ی بزرگوار به کشور ایفا کرد.

وی در مورد فعالیت‌های رسانه‌ای آستان نیز گفت: از زمان شروع پخش تلویزیونی مراسم آستان محمدهلال(ع)، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ ساعت از برنامه‌های حرم مطهر از صداوسیما به صورت زنده پخش شده که سرآمد آن آیین جزءخوانی ماه مبارک رمضان است.

تکیه فعالیت‌های حرم مطهر را در تمام بقاع متبرکه‌ی کشور بی نظیر دانست و اضافه کرد: ایجاد زیرساخت‌های پخش مستقیم برنامه‌های آستان کمک شایان توجهی در سهولت این کار است.

مدیر اجرایی آستان امامزاده محمد هلال(ع) آیین جزءخوانی و عزاداری محرم در این حرم مطهر را نمونه عنوان کرد و افزود: اجرای این برنامه‌ها و پخش سراسری آن باعث شده در سطح کشور توجه همگانی به این حرم مطهر جلب شود.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99