صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی کمیته امداد برای جذب کمک‌های مردم در هفته اکرام/ ۱۳۰ تن از ایتام تحت حمایت کمیته هستند

رئیس کمیته امداد آران و بیدگل:

آمادگی کمیته امداد برای جذب کمک‌های مردم در هفته اکرام/ ۱۳۰ تن از ایتام تحت حمایت کمیته هستند

اصغر خادم تعداد ایتام تحت پوشش کمیته را ۱۳۰ تن عنوان کرد و افزود: این افراد توسط ۷۰۰ نفر از خیران حمایت می‌شوند و به صورت سرانه یک میلیون و صد و پانزده هزار ریال در ماه کمک دریافت می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲

به گزارش صاحب نیوز، رئیس کمیته امداد آران و بیدگل در گفت و گو با خطب شکن با اشاره به نامگذاری ۱۵ تا ۲۱ رمضان به عنوان هفته‌ی اکرام ایتام و اطعام نیازمندان خاطرنشان کرد: این هفته در سراسر کشور به این عنوان نامگذاری شده است تا بهانه‌ای برای توجه بیشتر مردم به فقرا و نیازمندان باشد.

اصغر خادم با بیان این که کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل آماده دریافت کمک‌های همشهریان عزیز است اضافه کرد: ثبت نام طرح اکرام ایتام و طرح محسنین برای حمایت از کودکان بی سرپرست همزمان با این هفته در پایگاه‌های کمیته امداد انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد آران و بیدگل تعداد خانواده‌های تحت حمایت در این شهرستان را ۲۲۹۰ خانوار اعلام کرد و افزود: بیش از ۳۹۵۰ نفر در این شهرستان از خدمات حمایتی کمیته امداد استفاده می‌کنند.

وی با بیان این که ۴۰۰ نفر بیمار صعب‌العلاج و لاعلاج تحت پوشش و حمایت کمیته امداد هستند اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده سعی شده است سهم بیشتری از زکات به محرومین اختصاص یابد.

اصغر خادم در مورد تعداد دانش‌آموزان بی بضاعت تحت پوشش کمیته نیز گفت: در حال حاضر ۳۹۴ تن دانش‌آموز و ۹۶ نفر دانشجو تحت پوشش کمیته هستند.

بر اساس اعلام خادم تعداد ایتام تحت پوشش کمیته نیز ۱۳۰ تن است که توسط ۷۰۰ نفر از خیران حمایت می‌شوند و به صورت سرانه یک میلیون و صد و پانزده هزار ریال در ماه کمک دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد