صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » اختصاصی / نوه مالکوم ایکس به شهادت رسید

به دست نیروهای امنیتی امریکا

اختصاصی / نوه مالکوم ایکس به شهادت رسید

مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی در گفتگو با صاحب نیوز با اعلام این خبر افزود: مالکوم شباز نوه مالکوم ایکس رهبر مسلمانان امریکا که از سه سال قبل شیعه شده بود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - جمعه ۱۳۹۲/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نيوز : جمال طاهری مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردوآنیلی , بخش ره یافتگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در گفتگو با صاحب نیوز گفت:  مالکوم قرار بود برای فرصت مطالعاتی دو ساله به ایران و شهر مقدس قم مسافرت کند که انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی موجب افزایش حساسیت نیروهای امنیتی امریکا نسبت به او شد.

مدیر بخش ره یافتگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ادامه داد: در نمایشگاه قرآن سال گذشته در بخش ره یافتگان برای حضور مالکوم در نمایشگاه دعوت كرديم اما همان زمان تمام مدارک وی در امریکا سرقت شدوبه همين دليل سفر او به تعويق افتاد.

طاهری افزود: با رایزنی هایی که انجمن ادواردو انجام داد قرار شد وی برای شرکت در کنفرانس هالیوودیسم صهیونیستی به تهران سفر کند. که اف بی آی  او را دستگیر کرد.

مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردوآنیلی ادامه داد: یک ماه بود که ارتباط ما با مالکوم شباز قطع شده بود. که بامداد جمعه از شهادت وی مطلع شدیم.

fattahi20130206132203580

وی درباره نحوه به شهادت رسیدن نوه مالکوم ایکس گفت: جسد وی صبح پنج شنبه در حالی پیدا شد که جراحات ناشی از پرتاب شدن از ساختمان و شلیک گلوله در جسدش آشکار بود.

طاهری در پایان افزود: ترس ایالات متحده از درست شدن سید حسن نصراللهی دیگر در آمریکای شمالی و گسترش موج اسلام گرایی در امریکا باعث چنین اقدامی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد