صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » رهبر انقلاب را میان ابن ملجم های زمان تنها نگذاریم

امام جمعه تیران:

رهبر انقلاب را میان ابن ملجم های زمان تنها نگذاریم

حجت الاسلام طاحونی گفت: باید به ابن ملجم های دیروز و امروز جامعه اسلامی لعنت بفرستیم و مقام معظم رهبری را که از سلاله پاک حضرت علی (ع) می باشد تنها نگذاریم.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴ - جمعه ۱۳۹۵/۰۴/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون، امام جمعه تیران در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به جایگاه تقوا در ماه مبارک رمضان گفت: ایات قران کریم به تقوا و روزه داری در ماه رمضان تاکید دارد برای درک واقعی فضائل این ماه عزیز به شناخت و معرفت نیاز داریم.

حجت الاسلام طاحونی اظهار کرد: اعمالی از ما ثبت و ضبط می شود که اخلاص داشته باشد و این اعمال برای رسیدن به سعادت ابدی است؛ قطعا بر اساس اخلاص می توانیم در آخرت نورانیت پیدا کنیم.

وی دعا در زندگی را مسئله ای سرنوشت ساز خواند و گفت: دست گدایی دراز کردن پیش دیگران قطعا ذلت و موقتی است و نسبت به امور دنیوی می باشد اما در برابر خدا عزت است.

امام جمعه تیران با بیان اینکه اهمیت و عظمت ماه رمضان به نزول قرآن است خاطر نشان کرد: کلید هدایت و سعادت بشری کتاب الله است تلاش کنیم که صحبت خدای متعال با خودمان را بشنویم و درک کنیم.

حجت الاسلام طاحونی با  اشاره به ارزش لیالی قدر تصریح کرد: باید از لحظه لحظه های این شب ها استفاده و توجه کنیم که پیام حضرت علی (ع) در هر سال متناسب با همان سال است.

وی با بیان اینکه باید ولایت مداری و دوستداری حضرت علی و اهل بیت در وجود ما موج بزند، خاطر نشان کرد: باید به ابن ملجم های آن دوران و امروز جامعه اسلامی لعنت بفرستیم و مقام معظم رهبری را که از سلاله پاک حضرت علی می باشد تنها نگذاریم.

امام جمعه تیران با تاکید بر پیروی عموم مردم و مسئولان از  رهبر معظم انقلاب گفت: مسئولان در هر رده ای باید خود را در نظام ولایی ببینند و مراقب حرکات خود باشند و همانند مردم ولایت را قبول داشته باشند.

حجت الاسلام طاحونی با اشاره به شهادت مظلومانه و غریبانه حضرت علی (ع) در خانه خدا و در حال انجام فریضه الهی تصریح کرد: چه تضمینی وجود دارد که اگر ولی زمان را تنها بگذاریم آن اتفاقی که بر حضرت علی (ع) افتاد تکرار نشود و اسلام به خطر نیفتتد.

وی با اشاره به هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن گفت: در ارتباط با شهید بهشتی می توان گفت که  یک نفر بود اما به فرموده امام خمینی (ره)، یک ملت بود و قانون اساسی اسلاب ناب از زحمات این شهید بزرگوار است.

حجت الاسلام طاحونی با اشاره به روز جهانی قدس و شرکت در راهپیمایی این روز تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس ندای وجدان و انسانیت است و باعث اتحاد بیشتر مسلمانان جهان می شود.

وی با بیان اینکه وجود داعش و بهائیت پلید تصدی گری است گفت: داعش دست پرورده صهیونیت ظالم است و مرگ بر اسرائیل گفتن ها در روز قدس حمایت از فلسطین مظلوم می باشد.

امام جمعه تیران افزود: در روز قدس با حضور پر رنگ و در جهت اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان جهان با یکدیگر خود ندای فلسطین مظلوم را با زبان روزه لبیک بگوییم.

حجت الاسلام طاحونی با اشاره به موضوع حقوق های کلانی و قصه تلخ آنها خاطر نشان کرد: خدا کند که این فیش های حقوقی کلان اشتباه باشد و اگر حقیقت داشته باشد باید افشا گردد و پیگیری شود چرا که این حقوق ها ظلم به ارزش های کشور است.

انتهای پیام/ ز

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 + 1 =