صفحه اصلی » سیاسی » ایران مدافع حقوق ملت فلسطین است/ صهیونیستها منتظر سیلی امت اسلامی باشند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

ایران مدافع حقوق ملت فلسطین است/ صهیونیستها منتظر سیلی امت اسلامی باشند

بروجردی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکاییها باید پاسخگوی جنایات خود در قبال ملت مظلوم فلسطین باشند، گفت: با این ظلمها و زیاده‌خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی می‌خورند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۰

به گزارش صاحب نیوز، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط امام راحل یک حرکت عظیم الهی برای بسیج امت اسلامی در مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی بود.

وی افزود: روز قدس در شرایط فعلی به تنها نقطه امید ملت مظلوم فلسطین برای رهایی قدس شریف و آزادسازی سرزمینهای اشغالی از دست جنایتکاران صهیونیستی تبدیل شده است.

بروجردی با ابراز اینکه آمریکاییها با خلق گروهای تروریستی داعش و تکفیریها در منطقه سعی دارند تا موضوع مردم مظلوم فلسطین را از افکار جهانی پاک کنند، گفت: با توجه به نقشه‌های شیطان بزرگ قطعاً نیازمند بسیج تمام امکانات امت اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین هستیم، اما متأسفانه در شرایط کنونی کشورهایی مانند عربستان به‌طور علنی از رژیم اشغالگر قدس حمایت می‌کنند که این اهمیت روز قدس را که عملاً دعوتی از ملتهای جهان اسلام برای مقابله با صهیونیستها است افزایش می‌دهد.

وی تأکید کرد: ملت ایران همواره به‌عنوان الگوی جهان اسلام در کنار مسلمانان جهان، در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا به صهیونیستها و آمریکاییها نشان دهند جمهوری اسلامی مدافع حقوق ضایع‌شده مردم مظلوم فلسطین هستند و اجازه نخواهند داد تا این روز مهم از ذهن ملتها فراموش شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام اینکه اگر رژیم صهیونیستی و آمریکاییها دست از کشتار، جنایت و  فشارهای خود بر ملت مظلوم فلسطین برندارند، در آینده‌ای نه‌چندان دور باید پاسخگوی اعمال خود باشند، تصریح کرد: هرعملی را عکس العملی است و آنها بدانند با این ظلمها و زیاده خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی خواهند خورد.

انتهای پیام/تسنیم/217

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش + 4 =