صفحه اصلی » استان اصفهان » چادگان » 200 نفر از خانواده های ایتام و محسنین در کمیته امداد چادگان اطعام شدند

با مساعدت حامیان:

200 نفر از خانواده های ایتام و محسنین در کمیته امداد چادگان اطعام شدند

مراسم ضیافت افطاری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چادگان با حضور 200 نفر از خانواده های ایتام و محسنین برگزار و کلیه هزینه های آن توسط حامیان پرداخت گردید.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، مراسم ضیافت افطاری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چادگان با حضور فرماندار چادگان، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان و جمعی از مسوولان و خیرین شب گذشته برگزار شد.

در این مراسم مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چادگان گفت: یکی از فعالیت های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان برپایی سفره های افطاری و اطعام مددجویان است که کاری بسیار ارزشمند می باشد.

اردشیر فرخ وند ضمن قدردانی از خیرینی که همیشه دست امداد را به گرمی فشرده اند افزود:  امیدواریم با همکاری خیرین و سایر دستگاه ها، بتوانیم خدمات مطلوب تری به مددجویان و نیازمندان با حفظ عزت نفس و کرامات انسانی، آنان ارائه دهیم.

همچنین فرماندار شهرستان چادگان نیز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: با توجه به تنگ دستی و محدویت های نیازمندان، ایشان نزد پروردگار متعال اجر ویژه ای دارند.

حبیب اله معتمدی با اشاره به موفقیت های فراوان فرزندان مددجویان بخصوص در زمینه های تحصیلی، اضافه کرد: والدین به مسائل تربیتی، اعتقادی و آینده فرزندان خود توجه جدی داشته باشند و با برنامه ریزی در این ایام زمینه فراگیری مهارت های لازم در اوقات فراغت آنان را فراهم نمایند.

در ادامه این مراسم برنامه های متنوع دیگری اعم از مداحی، برگزاری نماز جماعت و توریع هدایا انجام شد.

گفتنی است این مراسم با حضور 200 نفر از خانواده های ایتام و محسنین در کمیته امداد شهرستان چادگان برگزار و کلیه هزینه های آن توسط حامیان پرداخت گردید.

انتهای پیام/120

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد