صفحه اصلی » اجتماعی » ارزیابی 62 درصد کل کارمندان دادگستری استان

معاون منابع انساني دادگستري استان اصفهان مطرح کرد:

ارزیابی 62 درصد کل کارمندان دادگستری استان

معاون منابع انسانی دادگستری استان رویکرد و عملکرد کمیته فرعی طرح طبقه بندی مشاغل دادگستری استان را تشریح کرد و گفت: در سال 94 62 درصد کلِ کارمندان دادگستری استان در موضوعات مختلف مورد ارزیابی قرار گرفتند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز، ابراهیم محمدی معاون منابع انسانی دادگستری کل استان اصفهان در تشریح عملکرد کمیته فرعی طرح طبقه بندی مشاغل دادگستری استان اصفهان در سال کاری گذشته اظهار داشت: تصمیمات اعضای کمیته طبقه بندی مشاغل در بررسی پرونده های مطروحه با نگاه مثبت و تعاملی اخذ می شود و کمیته با رعایت ضوابط در حدود اختیارات خود، سعی در مساعدت و ارتقای شغلی همکاران اداری دارد.

وی گفت: در سال گذشته، کمیته ی طبقه بندی مشاغل 14 جلسه  برگزار کرد که طی آنها  870 مصوبه به تصویب اعضای کمیته رسید. در این جلسات 62 درصد کلِ کارمندان دادگستری استان در موضوعات مختلف مورد ارزیابی قرار گرفتند  که در خصوص 65 نفر از همکاران، احتساب سنوات، 425 نفر ارتقاء طبقه و در رابطه با 48 نفر دیگر نیز اعمال مدرک تحصیلی ایشان مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت.

معاون منابع انسانی دادگستری استان افزود: تعداد 262 پرونده ی تغییر سمت و 70 مورد نیز اعمال همزمان مدرک تحصیلی و ارتقاء طبقه شغلی  توسط اعضای کمیته بررسی و تصمیم گیری شده است.

انتهای پیام/روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد