صفحه اصلی » اجتماعی » فعالیت ۲۰ پایگاه اوقات فراغت از ۲۰ تیرماه/ ۱۰۰ دانش آموز در طرح هجرت شرکت می‌کنند

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش:

فعالیت ۲۰ پایگاه اوقات فراغت از ۲۰ تیرماه/ ۱۰۰ دانش آموز در طرح هجرت شرکت می‌کنند

عباسعلی نوذریان گفت: ۲۰ پایگاه و کانون فرهنگی، هنری و ورزشی از ۲۰ تیرماه تا ۲۰ شهریور آماده برگزاری کلاس‌های مختلف برای غنی کردن اوقات فراغت نوجوانان هستند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۵

به گزارش صاحب نیوز، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش آران و بیدگل در گفت و گو با خطب شکن از آمادگی ۲۰ پایگاه و کانون فرهنگی، هنری و ورزشی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان خبر داد.

عباسعلی نوذریان با بیان این که این پایگاه‌ها از ۲۰ تیرماه تا ۲۰ شهریور آماده برگزاری کلاس‌های مختلف ورزشی، قرآنی، آموزشی و فرهنگی و هنری هستند به برگزاری اردوهای هجرت اشاره کرد و گفت: امسال صد دانش آموزان برای شرکت در طرح هجرت ثبت نام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد ۲۴ مرکز آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش را در شهرستان بهسازی و آمادسازی خواهند کرد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش با اشاره به این که دانش آموزان اعزامی برای طرح هجرت روزانه پنج ساعت به انجام کارهای عمرانی و زیباسازی مدارس خواهند پرداخت گفت: در طول اجرای طرح دیدارهایی با خانواده شهدا برای شرکت کنندگان طرح هجرت برنامه ریزی شده است.

وی در پایان با بیان این که برای تنوع بخشیدن و غنی کردن طرح هجرت امسال برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی مختلفی برای شرکت کنندگان آن تدارک دیده شده است خاطر نشان کرد: با هماهنگی اداره فنی و حرفه ای آران و بیدگل مقرر شده پس از پایان طرح هجرت به شرکت کنندگان گواهینامه فنی و حرفه ای صادر شود.

انتهای پیام/120

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × سه =