صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » اصفهان میزبان جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن می شود

با جمع آوری آثار شرکت کنندگان تا پایان بهمن ماه؛

اصفهان میزبان جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن می شود

به همت روابط عمومی شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان، نخستین جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن در اصفهان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۷

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، دبیر جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن با اعلام این خبر در گفت و گویی تلفنی با خبرنگار ما یکی از اهداف برگزاری این جشنواره را فرهنگسازی در جهت تشویق و ترغیب خانواده ها و آشنایی با صنعت قراضه آهن که بخشی از ضایعات و زباله های خانگی را تشکیل می دهد، خواند.

امین احمدی افزود: یکی از استفاده های بهینه این جشنواره کمک به محیط زیست پیرامون زندگی است چرا که بی شک رها کردن قراضه های کوچک که می توان از آنها به نحو شایسته ای از جمله ساخت مجسمه ها و دست سازه های فلزی استفاده کرد، خطرات بزرگی را ایجاد می نماید.

وی از دیگر اهداف جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن را تشویق و ترغیب تمامی فرهیختگان، دانش آموزان و خانواده ها در جهت آشنایی بهتر و فرهنگسازی و ایجاد فرهنگ شهروندی در خصوص شناخت و استفاده بهینه از این صنعت که بدون شک در کشور مغفول مانده است، دانست.

مدیر روابط عمومی شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان اظهارداشت: با توجه به اینکه قراضه آهن در جای جای کشور تولید می گردد، این جشنواره به صورت سراسری در کشور برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه شهر اصفهان با قدمتی به درازای تاریخ همچون نگینی بر قلب ایران است و در گذر روزگار همزمان با حفظ اصالت تاریخی خود، همواره به روز ترین فناوری‌های موجود را در خود جای داده است، شهر اصفهان میزبان نخستین جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن می شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی هنرمندان، فرهیختگان، دانش آموزان و دوستداران محیط زیست می توانند در این جشنواره بزرگ و ملی شرکت نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی دبیرخانه همایش( www.feleztadarok.ir) مراجعه نمایند، تصریح کرد: شرکت کنندگان بایستی حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری دست سازه های فلزی خود با استفاده از قراضه های آهن را به نشانی: اصفهان، بوستان سعدی، نبش کوچه خداوردی، ساختمان شماره22، شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان، واحد روابط عمومی ارسال کنند.

احمدی ادامه داد: از طرف دبیرخانه همایش با آثار برتر تماس گرفته می شود و جهت حضور در جشنواره ملی دست سازه های فلزی قراضه آهن دعوت به عمل می آید.

وی یکی از اقدامات بزرگ در جهت تشویق و ترغیب و حمایت از افرادی که در این جشنواره بزرگ شرکت کرده اند را اهدای جوایز به تمامی آثار اعلام کرد و بیان داشت: به نفرات اول تا پنجم جشنواره ملی دست سازه های فلزی صنعت قراضه آهن جوایز نفیس تری اهدا خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان در پایان یادآور شد: این شرکت به عنوان بزرگترین تامین کننده آهن قراضه کشور با مجموعه های فولادی از جمله فولاد مبارکه و شرکت فولاد سبا همکاری های شایسته ای دارد و در آذرماه سال جاری نیز اولین همایش سراسری صنعت قراضه آهن را در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + ده =