صفحه اصلی » استان » 7 سالن به سینماهای استان اضافه می شود

7 سالن به سینماهای استان اضافه می شود

حسینعلی آقائیان زاده گفت: این نوید را می دهیم که در آینده نزدیک در سیتی سنتر(قلب شهر) سالن های سینما افتتاح شود و ٧ سالن دیگر نیز به سالن های سینماهای اصفهان اضافه شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۹

به گزارش صاحب نیوز، حسینعلی آقائیان زاده معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه سعی می کنیم که سینماها به طور متوازن در شهر پخش شود، گفت: این نوید را می دهیم که در آینده نزدیک در سیتی سنتر(قلب شهر) سالن های سینما افتتاح شود و ٧ سالن دیگر نیز به سالن های سینماهای اصفهان اضافه شود.

وی افزود: از طرف دیگر در بهارستان هم قرار است یک سینما با دو سالن به بهره برداری برسد و راه اندازی سینمای مجتمع فرهنگی و هنری استاد فرشچیان هم در دست بهره برداری است.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به شهرستان هایی که فاقد سالن سینما هستند، خاطرنشان کرد: در گلپایگان، نطنز، دهاقان در دست برنامه ریزی است که امیدواریم پس از تامین تجهیزات تا آخر سال سینمای این سه شهر راه اندازی شود، در مجموع اکنون ٢٠ سالن سینما در استان داریم که امیدواریم با راه اندازی سالن‌های جدید به وضعیت مطلوبتری در اکران فیلم‌ها برسیم.

انتهای پیام/هنرما/217

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد