صفحه اصلی » اقتصادی » کمبودی در زمینه شکر نداریم/ عرضه شکر بر اساس قیمت تنظیم بازار

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت خوانسار:

کمبودی در زمینه شکر نداریم/ عرضه شکر بر اساس قیمت تنظیم بازار

نکونام گفت: عاملان توزیع عمده در شهرستان نیز مجوز توزیع شکر را از اداره صنعت و معدن دریافت کرده اند و کمبودی در زمینه شکر در شهرستان وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۷ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۰

به گزارش صاحب نيوز حسین نکونام در گفتگو با چشمه سار با اشاره به تامین شکر در شهرستان خوانسار اظهار کرد: با توجه به اعلام کمبود شکر در شهرستان های گلپایگان، فریدن و برخی دیگر از شهرستان ها خوشبختانه بازار خوانسار دچار هیچ گونه کمبودی در خصوص شکر نبود.

وی افزود: در حال حاضر نیز شکر با قیمت تنظیم بازار به مبلغ 2 هزار 470 تومان عرضه می شود و علاوه بر آن نیز در بازار آزاد به قیمت 2هزار و 600 الی 3 هزار 150 تومان نیز به فروش می رسد.

رئیس اداره صنعت و معدن خوانسار گفت: عاملان توزیع عمده در شهرستان نیز مجوز توزیع شکر را از اداره صنعت و معدن دریافت کرده اند و کمبودی در زمینه شکر در شهرستان وجود ندارد.

نکونام در بخش دیگری از صحبت های خود با تقدیر از تلاش همکاران خود در بازرسی اداره صنعت و معدن به ویژه در ایام تعطیلات عید فطر و ازدحام مسافران در شهرستان گفت: طی 3 روز تعطیلات و افزایش بی سابقه گردشگران و مسافران در خوانسار دچار کمبود در هیچ یک از اقلام ضروری نشدیم.

وی اضافه کرد: گشت مشترک اداره صنعت و معدن، شبکه بهداشت و اماکن برای کنترل رستوران ها، اغذیه فروشی ها و قنادی ها در چند روز اخیر کار نظارت را به طور مستمر به عهده داشته اند.

رئیس اداره صنعت و معدن در پایان از کسبه، بازاریان و خبازان شهرستان جهت ارائه خدمات به ویژه در ایام تعطیلات عید فطر تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/217

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد