صفحه اصلی » استان » فریدون‌شهر » حفظ حجاب شما خواهران، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است

شهید رمضان احمدی:

حفظ حجاب شما خواهران، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است

شما خواهران بعد از مرگ من حجابتان را زینب وار حفظ کنید که حفظ حجاب شما مشت محکمی است بر دهان دشمنان اسلام، که زن و دختر مسلمان باید از فاطمه زهرا سرمشق حجاب بگیرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از  پونه زار: شهید رمضان احمدی فرزند اسماعیل اول مهرماه 1346 در روستای بنه کمر فریدونشهر در خانواده ای کشاورز چشم به جهان گشود.

وی تحصیل خود را تا پایان دوره ابتدایی ادامه داد و همواره به صله ارحام توجه خاصی داشت. این شهید عزیز در جمع آوری کمک های مردمی به جبهه فعالانه شرکت می جست.

شهید احمدی به عنوان سرباز ارتش در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور يافت و سرانجام در 19 مهر 1366 در عملیات خط پدافندی دهلران به درجه رفیع شهادت رسید.

وصیت نامه شهید:

درود به روان پاک پیغمبری که برای آخرین‌بار به منظور تکمیل دستگاه خلقت و رهبری بشریت به سوی فطرت و سعادت برانگیخته شده تا بشر را از انحراف برکنار داشته و او را جاده مستقیم به سوی بهشت سعادت راهنمائی کند و با سلام و درود به روانهای پاکیزه دوازده‌ امام و جانشینان که هر یک به سهم خود در این رهبری نقش ایفا تکلیف نموده.

سلام و درود فراوان بر این رهبر عظیم شأن جنت مکان این قلب تپنده مستضعفان خمینی بت شکن که ایران اسلامی را رهبری نمود و جمهوری اسلامی را بر پایه های عظیم نهاده است

ای مردم امام حسین در کربلا  وارد جنگ شد و از اسلام و قرآن دفاع کرد او بهترین عزیزانش حضرت علی اکبر، علی اصغر و حضرت قاسم را از دست داد و به راه خدا به شهادت رسیدند پس ما هم باید بهترین چیز که ایثار جان و بهترین فرزندانمان است را در راه خدا قربانی کنیم.

ای مردم برای این جوانان و این گلهای بوستان حسین ناراحتی و شیون نکنید هنگامی که این شهیدان را مشاهده می کنید بیاد روز عاشورا بیفتید، بیاد علی اصغر حسین که با خون سرخ خود درخت اسلام را آبیاری کرد تا به ما رسید و باید ما هم از این خونهای بیگناه در پای درخت ریخته، تا درخت همیشه شادمان بماند.

پدر عزیزم می دانم که محبت من در دل تو بسیار است و رنج و اندوه از دست رفتن من برایت دشوار است ولی در راه الله و در راه به ثمر رسیدن حکومت اسلامی بسیار ناچیز است. مادر مهربانم: می دانم که غم از دست دادن فرزند برای مادر بسیار مشکل است و دشوار است. اگر بگویم مادر فراموش کن می دانم که برایت امکان پذیر نیست ولی مادر عمر دنیا کوتاه است و بالاخره آدم روزی آمده و روزی هم می رود چه بهتر که این مرگ شهادت در راه الله باشد.

برادران عزیزم من شما را بعنوان رساننده پیام خود به جامعه معرفی می کنم و بدانید که در کارهایتان سستی نورزید و شما ادامه دهنده راه من باشید.

برادران درس بخوانید که امروز اسلام و مملکت اسلامی احتیاج به معلم و مقام درسی دارد و باید بعد از ماها شما امید آینده انقلاب اسلامی باشید و نگذارید امام تنها بماند و دشمنان بر او غلبه کنند.

او ما را از بند ستم آزاد کرده است و شما خواهران بعد از مرگ من حجابتان را زینب وار حفظ کنید که حفظ حجاب شما مشت محکمی است بر دهان دشمنان اسلام، که زن و دختر مسلمان باید از فاطمه زهرا سرمشق حجاب بگیرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد