صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری در اصفهان برگزار می شود/ استعدادیابی در جاده سلامت ناژوان

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان:

مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری در اصفهان برگزار می شود/ استعدادیابی در جاده سلامت ناژوان

برنامه استعدادیابی روزهای یک شنبه و چهارشنبه در جاده سلامت ناژوان زیر نظر مربی برگزار می شود و نفرات شناخته شده به فدراسیون معرفی خواهند شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

به گزارش صاحب نیوز، رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهاندر گفت و گو با خبرنگار میدان نیوز، از برگزاری مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری در شهر اصفهان خبر داد و گفت: هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان اصفهان به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی یک دوره مسابقه بزرگ دوچرخه‌سواری در شهر اصفهان برگزار می کند.

 کیوان لیمویی ادامه داد: این مسابقات در رده‌های سنی 10 تا 12 سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 18 سال و ویژه آقایان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ثبت نام این مسابقه اظهار داشت: افراد علاقه‌مند به شرکت در این مسابقات برای ثبت‌نام به دفتر هیئت دوچرخه‌سواری استان در ورزشگاه انقلاب و دفتر هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان اصفهان مراجعه می کنند.

* آزاد بودن شرکت در مسابقه بزرگ دوچرخه سواری

لیمویی تصریح کرد: این مسابقات روز اول مردادماه در پل فلزی، بوستان سعدی برگزار خواهد شد و شرکت در این رویداد بزرگ برای عموم مردم آزاد است.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان افزود: یک مسابقه قهرمانی بالای 18 سال نیز در پارک بوستان ملت به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

کیوان لیمویی در مورد برنامه های هیئت جهت استعدادیابی خاطرنشان کرد: برنامه استعدادیابی روزهای یک شنبه و چهارشنبه در جاده سلامت ناژوان زیر نظر مربی برگزار می شود و نفرات شناخته شده به فدراسیون معرفی خواهند شد.

* روزهای پر ترافیک دوچرخه سواری در اعزام تیم های مختلف

وی ادامه داد: هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان در آخرین هفته تیرماه روزهای پر ترافیکی را در اعزام تیمهای مختلف ورزشی استان سپری کرد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان با اشاره به مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: اعزام تیم های منتخب استان در رشته دوچرخه سواری کوهستان رشته کراس کانتری آقایان در دو رده جوانان و بزرگسالان در 25 تیرماه به مسابقات قهرمانی کشور در شیراز، همچنین در دو رده جوانان و بزرگسالان رشته دانهیل که روز 26 تیر ماه در شیراز و از طرف هیئت صورت گرفت.

لیمویی در مورد اعزام برای قهرمانی کشور بانوان گفت: مسابقات بانوان در دو رده جوانان و بزرگسالان نیز 27 تیرماه در شیراز برگزار شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تیم سرعت پسران در تاریخ 26 تا 28 در پیست تهران برگزار شد و تیم منتخب استان نیز اعزام شد.

*رکوردشکنی امیرحسین جمشیدیان در رشته سه هزار متر انفرادی سرعت

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان خاطرنشان کرد: حاصل کار رکابزنان اصفهان رکوردشکنی امیرحسین جمشیدیان در رشته سه هزار متر انفرادی سرعت و کسب دو مدال خوش رنگ طلا در دو ماده سه هزار متر و اسکرچ و مدال نقره در رشته دور امتیازی و مدال برنز رشته دانهیل بزرگسالان در فارس توسط حسین رفیعی بود.

وی اضافه کرد: تیم دانهیل استان کسب مقام دوم تیمی و تیم سرعت پسران مقام چهارم تیمی کشور را کسب کرد.

لیمویی در توضیح اینکه چرا تیم های اصفهان نتوانستند از قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند؛ گفت: در این دوره از رقابت ها یکی از رکابزنان بانوی اصفهانی بر اثر سانحه پرت شدن از صخره آسیب دید و نتوانست تیم اصفهان را همراهی کند.

به گفته وی، سایر نفرات پسران و دختران نیز با پنچری روبرو شدند و تیم های اصفهانی با بدشانسی روبرو شدند و نتوانستند از قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند.

* 15 پله صعود نسبت به سال گذشته در رشته سرعت

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان اظهار کرد: در رشته سرعت تیم اصفهان درخشش خوبی داشت و توانست با 15 پله صعود نسبت به سال گذشته در رتبه چهارم کشوری قرار گیرد.

لیمویی تصریح کرد: بعد از المپیک مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان برگزار خواهد شد که قطعا باز هم رکابزنان اصفهانی خواهند درخشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × چهار =