صفحه اصلی » اقتصادی » ورود جدی‌تر سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی از پشتکوه فریدونشهر/ «حیران» به شبکه سراسری برق وصل می شود

بسیج سازندگی؛

ورود جدی‌تر سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی از پشتکوه فریدونشهر/ «حیران» به شبکه سراسری برق وصل می شود

با بازدید مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) از مناطق محروم پشتکوه دوم فریدونشهر، مقدمات ورود سپاه به احداث راه برای روستای حیران و همکاری بیشتر این نهاد انقلابی در سرعت بخشیدن به بازسازی خانه های تخریب شده روستای کلوسه فراهم شد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پونه زار، سرهنگ پاسدار حسین انوری، مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان روز یکشنبه ضمن سفر به فریدونشهر و شرکت در کارگروه اشتغال این شهرستان، از طرح بازسازی روستای کلوسه به منظور مشارکت بیشتر سپاه در این طرح سنگین بازدید به عمل آورد.

وی در این جلسه با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها تئوری اقتصادی نجات دهنده کشور، از اولویت مضاعف اجرای این شیوه اقتصادی در توسعه مناطق محروم کشور همچون شهرستان فریدونشهر سخن گفت.

سرهنگ انوری از مسئولین شهرستان خواست نسبت به شناسایی ظرفیت ها و عرصه های اقتصاد مقاومتی در شهرستان اقدام کنند و این قول را داد در صورت به نتیجه رسیدن این اقدامات، سپاه تا حد توان در به ثمر نشاندن این طرح ها کمک کند.

BasijSazandegi950503003

سرهنگ انوری در بازدید از روند نوسازی روستای کلوسه که به علت در معرض خطر بودن، 75 واحد مسکونی آن تخریب و آماده نوسازی شده است، قول همکاری بیشتر از طرف سپاه در رابطه با آواربرداری و حمل مصالح به این روستا را با تامین خودروهای سنگین بیشتر داد.

تا پیش از این تنها یک لودر و دو کامیون سپاه برای بازسازی روستای کلوسه مامور شده بودند.

BasijSazandegi950503001

بازدید مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) استان از مناطق محروم روستایی در پشتکوه دوم فریدونشهر مقدمه ای بود برای بازدید کارشناسان عمرانی سپاه پاسداران از منطقه و بررسی چگونگی ایجاد راه برای روستای حیران و اتصال این روستا به شبکه سراسری برق.

قرار است در سی و هشتمین سال بعد از انقلاب، راه روستای حیران توسط سپاه پاسداران احداث شود و این روستای محروم بالاخره از این کمترین امکان مورد نیاز هر منطقه برخوردار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد