صفحه اصلی » اجتماعی » ویزیت رایگان دندانپزشکی در فریدن توسط خیران اصفهانی/ تصاویر

به مناسبت شهادت امام صادق(ع)/

ویزیت رایگان دندانپزشکی در فریدن توسط خیران اصفهانی/ تصاویر

به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ویزیت رایگان دندانپزشکی در فریدن توسط خیران اصفهانی صورت گرفت.

تاریخ انتشار: ۲۱:۴۸ - شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز، به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ویزیت رایگان دندانپزشکی در فریدن توسط خیران اصفهانی صورت گرفت.

امروز وقتی به خانه بهداشت شهر داران برای تهیه خبر رفتیم، با ازدحام جمعیت پشت اتاقی که پزشکان نیکوکار در آن به ارائه خدمات مشغول بودند روبرو شدیم.

جمیعتی که برای استفاده از خدمات این پزشکان حاضر شده بودند با قدر دانی از این کار پسندیده و دعای خیر برای پزشکان، آرزوی سلامتی و موفقیت برای آنان داشتند.

وقتی از سالن پر از جمعیت گذشتیم و وارد اتاق شدیم با یک اکیپ پنج نفره از دکتران دندانپزشکی روبرو شدیم که از روز گذشته (جمعه ۸ مرداد) تا امروز به خانواده های بی بضاعت شهرستان فریدن خدمت رسانی می کردند.

یکی از پزشکان در گفتگو با پایگاه خبری فریدن گفت: ویزیت رایگان دندانپزشکی از دیروز تا امروز به مدت دو روز در شهرستان فریدن انجام می‌شود.

این پزشک ادامه داد: این طرح بدون وابستگی به هیچ ارگانی و به صورت خود جوش توسط پزشکان این اکیپ انجام شد و انگیزه از این کار ارادتی است که میان پزشکان به ائمه و اهل بیت وجود دارد.

سرپرست این گروه دندانپزشکی با بیان اینکه این کار نیز یک تبلیغ برای دین اسلام است، بیان کرد: ما سعی می کنیم این طرح را در شهادت ها و ولادت های ائمه اطهار تکرار کنیم و با حضور در مناطق محروم مرهمی بر درد خانواده های بی بضاعت باشیم.

وی ادامه داد: اگر بتوان برنامه ریزی به این صورت انجام داد که واقعا خانواده های بی بضاعت در این طرح حاضر شوند بسیار تاثیر گذارتر است.

این پزشکان تا بعد از ظهر امروز توانستند بیش از ۳۰۰ نفر را مورد معاینه رایگان قرار دهند و دندان‌های آنها را ترمیم کنند.

حس دندان پزشکان از ارائه خدمت به مردم بسیار عالی بود، آنها در این خصوص بیان کردند:  امثال ما در کشور بسیار هستند که در روستاها و مناطق محروم حاضر می شوند که گاهی اتفاقی رسانه ای شده و برخی دیگر نیز رسانه ای نمی شوند.

انتهای پیام/ فریدن نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد