صفحه اصلی » اجتماعی » دانشگاه فرهنگیان اصفهان دوره کشوری «ارتقاء نقش تربیتی و اجتماعی» برگزار می‌کند

ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش؛

دانشگاه فرهنگیان اصفهان دوره کشوری «ارتقاء نقش تربیتی و اجتماعی» برگزار می‌کند

مسئول فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان‌ از برگزاری دوره فرهنگی «ارتقا نقش تربیتی و اجتماعی» ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش (مهارت آموزان مشمول ماده 28 کشور) به میزبانی اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۱۲

ماشاءالله سفیدگر در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز،‌ در تشریح این خبر  گفت: آموزش‌وپرورش تعدادی از افراد را تحت عنوان «مهارت آموزان ماده 28» از میان فارغ‌التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دانشجویان دکترا جذب می‌کند.

وی بابیان اینکه این افراد طی مدت یک سال به فراگیری آموزش می‌پردازند، توضیح داد: برای آشنایی هر چه بیشتر این افراد با مباحث فرهنگی برای اینکه زمانی که به تربیت دانش آموزان می‌پردازند فقط معلم صرف نباشند  و به کارهای فرهنگی و پرورشی نیز بپردازند، یک دوره چهارروزه برای آن‌ها در نظر گرفته‌شده است.

دبیر هماهنگی برگزاری دوره فرهنگی ارتقا نقش تربیتی و اجتماعی با اشاره به اینکه اصفهان میزبان پنج استان دیگر است، گفت: مهارت آموزان استان‌های فارس، یزد، مرکزی، قم و اصفهان در دو گروه آقایان و بانوان در این دوره شرکت می‌کنند.

سفیدگر در خصوص تعداد افراد شرکت‌کننده در این دوره اظهار کرد: بیش از 400 نفر از آقایان و 250 نفر از خانم‌ها مهارت آموز در دوره اصفهان حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: دوره آقایان از فردا تا 16 مردادماه و خانم‌ها از 18 الی 21 مردادماه طی یک دوره چهارروزه به فراگیری آموزش در قالب کارگاه‌های آشنایی با فضای مجازی، آشنایی و نحوه پیشگیری از مواد مخدر، شناخت و نحوه برخورد با آسیب‌ها و خطرات تهدیدکننده دانش آموزان، آشنایی با بحران آب، کارگاه تربیت هنری و اجتماعی  برگزار خواهد شد.

دبیر هماهنگی برگزاری دوره فرهنگی ارتقا نقش تربیتی و اجتماعی در خصوص نحوه آزمون این دوره هم اظهار کرد: هر یک از مهارت آموزان برای کسب نمره قبولی باید یکی از کارگاه‌های فراگیر شده را طی مدت 10 روز در مناطق خود آموزش و گزارش آن را ارسال نمایند تا در صورت تائید توسط کارشناسان مدرک قبولی به آنان اعطا شود.

سفیدگر با بیان اینکه در صورت پذیرش گزارش آن‌ها، این افراد جذب آموزش‌وپرورش و در مناطق مختلف به کار گیری می‌شوند، گفت: ازجمله اهداف این دوره ارتقا فرهنگی  و اجتماعی این مهارت آموزان ماده 28 هست.

وی در پایان از حضور مشاور وزیر، معاونان اداره کل آموزش‌وپرورش و معاونان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در این دوره خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × چهار =