صفحه اصلی » اجتماعی » وضعیت بهداشتی حاشیه شهر اصفهان از روستاهای دوردست هم بدتر است

معاون درمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان:

وضعیت بهداشتی حاشیه شهر اصفهان از روستاهای دوردست هم بدتر است

معاون بسیج جامعه پزشکی اصفهان تصریح کرد: برنامه هایی برای پوشش خدمات سلامت در حاشیه شهر اصفهان داریم، چرا که همیشه حاشیه شهر اصفهان مورد غفلت قرار می گیرد و وضعیت بهداشتی این مناطق در مواردی از روستاهای دور دست هم بدتر است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۱۷

به گزارش صاحب نیوز، معاون امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان در گفتگو با صدای سلامت گفت: طبق روال گذشته ما در سال ۹۵ هم برنامه هایی در حوزه امداد و درمان برای ارتقاء سلامت شهری داریم.

محمد حیدری افزود: برنامه های امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی تماماً رایگان است و با هدف محرومیت زدایی و یا آمادگی امدادی برگزار می شود.

معاون سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در ادامه این اعزام ها، برنامه هایی برای پوشش خدمات سلامت در حاشیه شهر اصفهان داریم، چرا که همیشه حاشیه شهر اصفهان مورد غفلت قرار می گیرد و وضعیت بهداشتی این مناطق بعضاً از مناطق محروم در روستاهای دور دست هم بدتر است.

حیدری در تشریح پوشش خدمات سلامت در حاشیه کلانشهر اصفهان خاطرنشان کرد: ما طبق برنامه زمان بندی شده که توسط این معاونت تدوین شده است، تیم های پزشکی خود را در روزهای پنج شنبه هر هفته به یکی از نقاطه حاشیه ای اعزام خواهیم کرد.

وی افزود: این تیم ها شامل پزشک، پرستار، مشاور و بعضاً نیروهای دیگری بر حسب نیاز منطقه است.

مسئول امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان ادامه داد: اعزام ها بر اساس اولویت بندی منطقه صورت می گیرد که این کار پس از شناسایی و مطالعه بر روی مناطق هدف عملیاتی می شود.

محمد حیدری تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی، مشاوره ای و آموزش های بهداشتی به منظور ارتقاء سلامت شهری از برنامه های این اعزام هاست.

این مقام مسئول در پایان گفت: استفاده از توان تخصصی بهداشتی و درمانی این قشر و همچنین خدمات‌رسانی به نیازمندان و کمک به ارتقای سلامت مردم از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × پنج =