صاحب نیوز

133965-338746-420x354

در گفتگوی نمایندگان شهر با مسئول مجموعه؛

صدای اعتراض مردم دُرچه به گوش مسئولین «مشاهیر» رسید

منتخبین مردم در گفتگو با مسئول مشاهیر ضمن تذکر و ابلاغ دغدغه های فرهنگی اسلامی مردم شهر درچه نسبت به رعایت شئونات اسلامی اعلام کردند امیدواریم «مشاهیر» به افتخار شهر تبدیل شود نه اینکه خاطره بدی در اذهان همشهریان به یادگار بگذارد.

کدخبر: 529880
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ @ ۰۸:۲۱


به گزارش صاحب نیوز به نقل از درچه نیوز، اعتراض ساکنین محله شمس آباد و مردم شهر شاهد نمونه کشور به گوش مسئولین هتل مشاهیر شهر درچه رسید.

مردم شهر  درچه به دفعات در تماس با پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز اعتراض خود را نسبت به رعایت نشدن حجاب اسلامی و رفتار های هنجار شکنانه مانند پوشش نامناسب میهمانان مشاهیر در خیابان و محیط اطراف اعلام کرده اند.

پوشش نامناسب، استفاده از مواد منفجره، انفجارات و آتش بازی در ساعت استراحت همشهریان و ایجاد رعب و وحشت برای ساکنین اطراف هتل باعث شد ساکنین محله شمس آباد نمایندگانی را به این مجموعه بفرستند تا اعتراض دوباره خود را به گوش مسئولین مجموعه ای که که نام آن «مشاهیر» است برسانند.

امام جمعه شهر درچه نیز بارها در نماز جمعه شهر تذکراتی نسبت به وضعیت حجاب و دیگر مسائل به وجود آمده  خطاب به مسئولین این مجموعه گوشزد کرده بود.

کدخدایی مسئول مجموعه مشاهیر در پاسخ به مسایل مطرح شده ضمن عذر خواهی از مردم شهر درچه و ساکنین اطراف هتل مشاهیر، از تشکیل جلسه در این باره خبر داد و افزود: در این جلسه تصویب شده است هیچ گونه آتش بازی و انفجارات در مجموعه مشاهیر انجام نشود.

کدخدایی ادامه داد: در مورد بدحجابی در ورودی تالار مشاهیر تدابیری اندیشیده شده است تا میهمانان به داخل مجموعه هدایت شوند و تذکرات در این خصوص به انتظامات مجموعه داده شده است و مردم شهر  درچه دیگر شاهد چنین مسائلی از طرف این مجموعه نخواهند بود.

منتخبین مردم ضمن تذکر و ابلاغ دغدغه های فرهنگی اسلامی مردم شهر درچه نسبت به رعایت شئونات اسلامی اعلام کردند امیدواریم «مشاهیر» به افتخار شهر تبدیل شود نه اینکه خاطره بدی در اذهان همشهریان به یادگار بگذارد.

انتهای پیام/ع