صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » صنعت دفاعی حرف اول را در اقتدار جمهوری اسلامی می‌زند

امام جمعه فلاورجان:

صنعت دفاعی حرف اول را در اقتدار جمهوری اسلامی می‌زند

حجت الاسلام قدوسی با بیان اینکه صنعت دفاعی کشور در امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی حرف اول را می زند گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی به قدری است که دشمن به خود اجازه هیچگونه دست درازی و جسارتی را نمی دهد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۶ - جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۲۹

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پلنا، امام جمعه فلاورجان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نقشه های قبلی صهیونیست ها برای تخریب مسجد الاقصاء گفت: اخیراً تحرک هایی در زمینه تخریب این بنای اسلامی به گوش رسیده و بهانه شان این است که به جای آن معبد سلیمان بسازند.

حجت الاسلام محمد قدوسی در ادامه با اشاره به اینکه مسجد الاقصاء سند اولین قبله اسلام است افزود: ما باید همان گونه که مدافعین حرم به سوریه و عراق فرستادیم برای حفظ و حراست این بنا نیز نیروهایی را تربیت نماییم زیرا حفظ این مسجد برای حفظ اسلام نیاز است.

وی همچنین با اشاره به نقش مساجد در انسان سازی اظهار کرد: مساجد از ابتدای اسلام تا کنون نقش موثری داشته اند که مهمترین آن سنگر دفاع از ارزش های اسلامی است و رونق مسجد یعنی رونق اسلام که دشمن از آن می ترسد.

امام جمعه فلاورجان با ذکر این مطلب که صنعت دفاعی کشور در امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی حرف اول را می زند خاطر نشان کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی به قدری است که دشمن به خود اجازه هیچگونه دست درازی و جسارتی را نمی دهد.

وی با گفتن این مطلب که دشمن می داند اگر صبر ایرانی ها تمام بشود دیگر تلاویو وجود نخواهد داشت ادامه داد: در زمان حاضر باید جواب تهدید را با تهدید داد و هر چه ما انفعال نشان دهیم دشمن گستاخ تر می شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فلاورجان در ادامه با اشاره به اینکه هیچ چیز نباید اجازه دهد از پیشرفت در صنایع دفاعی جلوگیری شود تصریح کرد: زمزمه هایی از سوی برخی شده است که امروز زمان مذاکره است نه موشک و این حرف چرندی است که از زبان دشمن گفته می شود.

وی اضافه کرد: هر روز باید صنعت دفاعی و نظامی ما آماده باشد و به علم روز مجهز شود و همه بدانند که هر روز در مقابل این دشمن زمان موشک است.

حجت الاسلام قدوسی تاکید کرد: دولت مردان باید حواسشان جمع باشد و بدانند که حاکمیت الهی یک ودیعه و امانت است که شهدا به ما داده اند و باید در حفظ و حراست از آن تلاش کرد.

وی ضمن تبریک هفته دولت گفت: ما در ارزیابی دولت ها باید انصاف و عدالت را رعایت کنیم؛ همه دولت ها خدمتگذار بوده اند و شاید برخی کمتر و برخی بیشتر ولی ما باید در نقدهایمان یک طرفه عمل نکنیم و هم محاسن را بگوییم و هم معایب که عدالت رعایت شود.

امام جمعه فلاورجان با اشاره به اینکه تخلف تعدادی از مدیران در بحث حقوق های نجومی و گرفتن رشوه چیزی از ارزش های کارمندان پاک دست دولت کم نمی کند تاکید کرد: حتی همان تعداد کم مدیر نجومی و رشوه بگیر هم برای ما قابل قبول نیست و باید با آن برخورد شود.

انتهای پیام/ 202

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد