صفحه اصلی » بین الملل » موفقیت های چشمگیر رزمندگان مقاومت در جبهه حلب/جاده ارتباطی تروریست ها از خان طومان به منطقه الراموسة قطع شد+نقشه

اختصاصی صاحب نیوز

موفقیت های چشمگیر رزمندگان مقاومت در جبهه حلب/جاده ارتباطی تروریست ها از خان طومان به منطقه الراموسة قطع شد+نقشه

نیروهای مقاومت از صبح روز گذشته موفق شدند با انجام عملیات های جداگانه ای راه ارتباطی شهرک خان طومان با منطقه الراموسة را بطور کامل قطع کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

به گزارش سرویس بین الملل صاحب نیوز، نیروهای سوری با کمک نیروهای مقاومت از صبح روز گذشته در ادامه عملیات بازپس گیری مناطق جنوبی و جنوب غربی شهر حلب حملات وسیعی را از دو محور آغاز کردند.

در محور اول نیروهای سوری با فرماندهی سرهنگ «سهیل نمر» عملیاتی را از محیط شهرک سیمان به طرف دانشکده های نظامی«تسلیح،توپخانه و فنی هوایی » آغاز کردند و توانستند با شکستن خطوط دفاعی تروریست ها مسیر مناطق جنوبی به دانشکده «تسلیح» را بشکنند و خطوط کمک رسانی تروریست ها را به دانشکده از مناطق جنوبی زیر آتش سنگین خود قرار دهند.

همچنین موفق شدند جاده ارتباطی شهرک «خان طومان» به منطقه راهبردی «الراموسسة» واقع در جنوب شهر حلب را بطور کامل قطع کنند.

حلب2
دریافت نقشه با کیفیت

در محور دوم نیروهای سوری با کمک نیروهای مقاومت اسلامی عراق«النجباء» و مستشاران سپاه پاسداران عملیات وسیعی را علیه مواضع تروریست ها در ارتفاعات «الصنوبرات،الجمعیات و ام القرع» آغاز کردند و روز گذشته موفق شدند بر ارتفاع راهبردی «ام القرع» مسلط شوند و ده ها تروریست «جیش الفتح» را به هلاکت برسانند.

با مستقر شدن نیروهای مقاومت بر ارتفاع «ام القرع»، تحرکات تروریست ها در دانشکده های نظامی و محیط شمالی وشرقی روستای «المشرفة» به راحتی توسط نیروهای مقاومت رصد می شود.

به گزارش صاحب نیوز، درگیری ها همچنان بین نیروهای مقاومت با تروریست های جیش الفتح در محیط ارتفاع «الصنوبرات» همچنان ادامه دارد و نیمه شب گذشته نیروهای مقاومت موفق شدند خود را به ارتفاع برسانند اما با ضدحملات تروریست ها عقب نشینی کردند.

ارتفاعات حومه جنوب غربی از جمله «الصنوبرات» مرتب بین نیروهای سوری و تروریست ها دست به دست می شوند و تا الان هیچ کدام از دو طرف موفق به تثبیت مواضع خود در این ارتفاع نشده اند.

طبق اطلاعات بدست آمده از یک منبع اگاه، در درگیری های چهار روز گذشته بین نیروهای مقاومت با تروریست های «جیش الفتح» بیش از 80 تروریست از جمله ده فرمانده بارز تروریست ها به هلاکت رسیده است.

حلب122دریافت نقشه با کیفیت

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد