صفحه اصلی » بین الملل » آخرین وضعیت میدانی شهر حلب/ نقشه جدید

اختصاصی صاحب نیوز:

آخرین وضعیت میدانی شهر حلب/ نقشه جدید

نیروهای جبهه مقاومت موفق شدند بعد از حملات شب گذشته تروریست های جیش الفتح، مواضع خود را در ارتفاع راهبردی «ام القرع» تثبیت کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲

به گزارش سرویس بین الملل صاحب نیوز، بعد از آنکه نیروهای جبهه مقاومت روز یکشنبه موفق شدند با حمله علیه مواضع تروریست ها در جنوب غرب حلب بر ارتفاع راهبردی «ام القرع» مسلط شوند.

از نیمه شب گذشته صدها تن از عناصر تروریستی «جیش الفتح» حملات سنگینی را از غرب این ارتفاع راهبردی علیه مواضع نیروهای مقاومت انجام دادند و توانستند بعد از یک ساعت درگیری مجددا ارتفاع را اشغال کنند.

همزمان با عقب نشینی نیروهای مقاومت، گروهی دیگر از نیروهای جبهه مقاومت برای کمک به همرزمان خود برای بازپس گیری ارتفاع راهبردی «ام القرع» به منطقه اعزام شدند و ساعتی بعد با حملات وسیع خود توانستند ارتفاع را بازپس بگیرند.

در عملیات بازپس گیری ارتفاع «ام القرع» ده ها تروریست جیش الفتح از جمله چند عنصر بارز به هلاکت رسیدند و تعداد زیادی خودروی نظامی مجهز به دوشکای مربوط به تروریست ها منهدم گردید.

به گزارش صاحب نیوز، دقایقی قبل نیروهای مقاومت توانستند مواضع خود را در ارتفاع تثبیت کنند و تروریست ها را از منطقه بیرون برانند.

ارتفاع راهبردی «ام القرع» بطور کامل بر مناطق جنوبی دانشکده «تسلیح»، مناطق شرقی روستای «المشرفة» و بخش جنوبی منطقه راهبردی «الراموسة» اشراف دارد و موجب قطع شدن کمک های لجستیکی تروریست ها از شهرک «خان طومان» به منطقه «الراموسة» شده است.

گروهی دیگر از نیروهای سوری و حزب الله لبنان از عصر روز گذشته عملیاتی را از محیط منطقه «الحمدانیة» به طرف دانشکده نظامی «فنی هوایی» آغاز کردند و توانستند بخش وسیعی از این دانشکده را بطور کامل از وجود تروریست ها پاکسازی کنند.

جنوب شهر حلبدریافت نقشه با کیفیت:

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد