صفحه اصلی » اقتصادی » افتتاح مرغداری 30هزار قطعه ای در روستای «چشمندگان» شهرستان چادگان/ تصاویر

همزمان با هفته دولت

افتتاح مرغداری 30هزار قطعه ای در روستای «چشمندگان» شهرستان چادگان/ تصاویر

مرغداری 30هزار قطعه ای روستای چشمندگان با هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد ریال که در هر دوره بطور متوسط، سالیانه 176 تن تولید گوشت مرغ سفید را به تولید شهرستان اضافه خواهد کرد توسط مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، عصر یکشنبه مرغداری 30هزار قطعه ای روستای چشمندگان که در بخش چنار رود شهرستان چادگان قرار دارد، با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری اصفهان، فرماندار، امام جمعه و دیگر مسؤولان شهرستان چادگان افتتاح شد.

مدیر جهاد کشاورزی چادگان در مراسم افتتاحیه مرغداری 30هزار قطعه ای روستای چشمندگان گفت: این مرغداری از طرح های شاخص مدیریت جهاد کشاورزی می باشد که با ظرفیت 30هزار قطعه در هر دوره بطور متوسط سالیانه 176 تن تولید گوشت مرغ سفید را به تولید شهرستان اضافه خواهد کرد.

وی افزود: این طرح با هزینه ای بالغ بر 7 میلیارد ریال که  4میلیارد ریال آن از تسهیلات بانکی و 3 میلیارد ریال آن آورده شخصی می باشد راه اندازی شده است.

بختیار حاجتی خاطر نشان کرد: به لحاظ عدم وجود طرح های دیگر مرغداری و طیور صنعتی در منطقه چنار رود، این طرح از خطر اشاعه بیماری ها طیور در امان می باشد.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد