صفحه اصلی » استان اصفهان » اردستان » آسفالت مسکن مهر اردستان افتتاح شد

آسفالت مسکن مهر اردستان افتتاح شد

شهردار اردستان گفت: افتتاح و بهره برداری از زیرسازی و آسفالت محوطه مسکن مهر اردستان به میزان ۲۵ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۸میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان انجام شده و با اجرای این طرح ۵۸۸واحد مسکن مهر از آن استفاده می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۲ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نگین کویر، شهردار اردستان اظهار کرد: خیابان های مسکن مهر اردستان در دو مرحله با زیر بنای ۲۵هزار متر و هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد ریال افتتاح شد.

سید هادی موسوی عصر امروز در آیین افتتاح آسفالت مسکن مهر شهر اردستان گفت: افتتاح و بهره برداری از زیرسازی و آسفالت محوطه مسکن مهر اردستان به میزان ۲۵ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت با هزینه ای بالغ بر هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان انجام شده و با اجرای این طرح ۵۸۸ واحد مسکن مهر از آن استفاده خواهند کرد.

وی افزود: با توجه به صورتجلسه ای که بین شهرداری و فرمانداری و مدیر کل سازمان زمین و بنیاد مسکن  و مدیران اردستان بوده مقرر شد تا  موضوع فضاسازی مسکن مهر پس از پرداخت وجه یک میلیارد و 200 میلیون تومانی به شهرداری این کار صورت گیرد و در مرحله اول ۳۰۰میلیون تومان، در مرحله دوم  ۲۰۰میلیون تومان و 600 تن قیر یارانه ای   و ۵۰۰میلیون تومان زمین در اختیار شهرداری قرار گیرد.

شهردار اردستان با بیان اینکه تاکنون به تعهدات عمل نشده و مبلغ ۲۹۰میلیون تومان همراه ۳۴۰تن قیر آن هم با پیگیری های زیاد دریافت شده است تصریح کرد: دیگر تعهدات محقق نشده ولی شهرداری در دو مرحله بحث آسفالت  ریزی و خدمات مسکن مهر را انجام داده است .

وی تاکید کرد: شرکت تعاونی مسکن مهر مبلغ ۲۰میلیون ریال از مردم به منظور فضاسازی وخدمات دهی گرفته ولی به شهرداری پرداخت نشده و با جلسه ای که قرار شده برگزار شود  این مسئله  پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − سه =