صفحه اصلی » بین الملل » روز سیاه ارتش رژیم سعودی/ نقشه

روز سیاه ارتش رژیم سعودی/ نقشه

نیروهای مقاومت یمنی موفق شدند در حملات موشکی خود علیه پایگاه سعودی در شهر نجران، خسارت سنگنی را به نظامیان رژیم وارد کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۰

به گزارش سرویس بین الملل صاحب نیوز، نیروهای ارتش یمن با کمک نیروهای مردمی در پاسخ به حملات ظالمانه جنگنده های رژیم سعودی به مناطق مسکونی شهرهای یمن، یک پایگاه نظامی رژیم سعودی در شهر نجران عربستان را با موشک بالستیک از نوع «زلزال 3» مورد هدف قرار دادند و تعدادی از نیروهای رژیم را به هلاکت رساندند.

از مناطق جنوبی کشور عربستان خبر می رسد، نیروهای مقاومت یمنی در ادامه پیشروی خود از محور جنوبی به طرف شهر نجران موفق شدند مواضع خود در منطقه «الشرفة» بطور کامل تثبیت کنند.

منطقه «المشرفة» در جنوب شهر نجران واقع می باشد و به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع بر مناطق مرکزی،غربی و شرقی شهر نجران اشراف کامل دارد.

نجران
دریافت نقشه با کیفیت:

همزمان با نزدیک شدن زمان مذاکرات صلح، نیروهای یمنی تلاش می کنند با ضربه زدن به مواضع رژیم سعودی در داخل و خارج خاک یمن از دخالت این رژیم در مذاکرات یمنی بکاهند.

از طرفی دیگر نیروهای یمنی موفق شدند حملات تروریست ها را از شمال شرق صنعاء به طرف مرکز جلوگیری کنند و توانستند دو خودروی نظامی و تعدادی از نیروهای رژیم سعودی را به هلاکت برسانند.

در تحولات سیاسی نیز هیئتی از انصارلله یمن به ریاست «محمد عبدالسلام» از اوایل هفته به منظور تایید و حمایت جامعه جهانی از شورای سیاسی تشکیل شده از سوی انصار الله و کنگرده مردمی راهی کشورهای غرب آسیا از جمله عراق،سوریه و لبنان شده است.

این هیئت سیاسی از روز یکشنبه درعراق به سر می برد و از صبح امروز راهی نجف اشرف شدند و به دیدار آیت الله سیستانی رفتند.

ماه گذشته انصار الله و کنگره مردمی یمن اعلام کردند با تشکیل شورای سیاسی امور کشور را اداره خواهند کرد؛ اعضای 10 نفره این شورا در 14 ماه جاری میلادی (آگوست) از پارلمان یمن رأی اعتماد گرفتند و در برابر نمایندگان سوگند یاد کردند.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × یک =