صفحه اصلی » اقتصادی » اقتصاد مقاومتی » فولادشهر بیشترین آمار بیکاری در شهرستان لنجان را دارد

فولادشهر بیشترین آمار بیکاری در شهرستان لنجان را دارد

مرادی متذکر شد: نرخ بیکاری در شهرستان لنجان در زمان حاضر بالغ بر 24 درصد است که این آمار با توجه به موقعیت های موجود در این منطقه جای بسی تامل دارد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، شهردار فولادشهر پیش از ظهر امروز در همایش اقتصاد مقاومتی شهرستان لنجان گفت: فولادشهر بیشترین آمار بیکاری در شهرستان را دارد.

مرادی با بیان اینکه فولادشهر بیش از یک سوم جمعیت شهرستان را به خود اختصاص داده است تصریح کرد: نرخ بیکاری در شهرستان لنجان در حال حاضر بالغ بر 24 درصد است که این آمار با توجه به موقعیت های موجود در این منطقه جای بسی تامل دارد.

شهردار فولادشهر اجرایی شدن محورهای اقتصاد مقاومتی در جامعه را امری ضروری دانست و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی با اقتصاد ریاضتی متفاوت است چرا که اقتصاد ریاضتی به منظور گذر موقت از بحران های جاری در جامعه اجرا می شود در حالی که اقتصاد مقاومتی به معنای یک اقدام درون زاست به طوری که کلیه امورات جاری در کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

مرادی از آمادگی کامل شهرداری در حمایت از طرح های تولیدی و مشارکتی در فولادشهر خبر داد و تشریح کرد: با توجه به زیر ساخت های مطلوب و موجود در فولادشهر آمادگی داریم از کلیه برنامه هایی که در مسیر توسعه این شهر باشد حمایت کنیم.

رئیس اداره کار و تعاون اجتماعی شهرستان لنجان در ادامه این همایش خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت دولت در تولید منابع، ضروری است تا به سمت ظرفیت های مردمی و تعاون حرکت کنیم.

مهدی کریمی با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت شهرستان لنجان در تعاونی ها مشارکت دارند متذکر شد: اداره کار و تعاون شهرستان لنجان چند محور اساسی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها می توان به ایجاد دفاتر مشاوره ای کار آفرین و احصاء هرچه بیشتر فرصت های شغلی در شهرستان اشاره کرد.

رئیس اداره کار و تعاون شهرستان لنجان یادآور شد: به طور یقین چنین همایش هایی پایان کار ما نخواهد بود و اداره تعاون با قدرت هر چه تمام به کار خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد