صفحه اصلی » سیاسی » سخنان برخی از مسئولان نظام در دفاع از منافقین است/ بیش از 20 میلیون نفر در حاشیه شهرها زندگی می کنند

نماینده چادگان در مجلس:

سخنان برخی از مسئولان نظام در دفاع از منافقین است/ بیش از 20 میلیون نفر در حاشیه شهرها زندگی می کنند

اکبر ترکی گفت: اما بعضی از افراد بعد از 40 سال که از نقلاب اسلامی گذشته، خون شهدا را نادیده می گیرند و با پرویی تمام، حتی در مجلس شورای اسلامی می آیند و حرف هایی را می زنند که دفاع از منافقین و کوردلان می باشد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چادگان ظهر امروز در همایش بزرگ سران ایلات و طوایف بختیاری، ضمن عرض خیر مقدم خدمت میهمانان گفت: بعد از جنگ عشایر در عرصه های مختلف اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی به بهترین نحو، نقش ایفا کردند.

وی با بیان این که هر سیاه چادر عشایری یک پایگاه فرهنگی و مذهبی، کارگاه اشتغال زایی و حفظ آداب و سنن، رسومی است افزود: منطبق بر سبک زندگی ایرانی اسلامی می تواند در کشور به عنوان یک الگو قرار گیرد، لذا می بایستی از اندوخته فکری که نسل به نسل بین عشایر وجود دارد به عنوان میراث فرهنگی گران بهاء محافظت کرد.

سرهنگ علیرضا منصوری تصریح کرد: عشایر از نگاه اقتصاد مقاومتی، مجموعه ای تولید مدار هستند که بیش از نیمی از مساحت کشور تحت حوزه رفت و آمد عشایر در ییلاق و قشلاق صورت می گیرد و عشایر به عنوان چشم بیدار نظام که هرگونه حوادث و اتفاقات در مرزها را مدیرت و کنترل می کنند.

نماینده مردم شهرستان های چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی سخنران این مراسم بود که یاد  و نام خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامیداشت و گفت: نظام اسلامی وقتی به پیروزی رسید، با رهبری های امام راحل، با جان فشانی های شهدای گرانقدر به خصوص شهدای عزیزی که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در دهه 60 و هم چون شهدای 7تیر را تقدیم انقلاب کردیم.

وی به خصوصیات ویژه شهید رجایی  اشاره کرد و افزود: این خصوصیات برای ما مسوولانی که در حال حاضر دست اندر کار نظام جمهوری ایران هستیم باید سرمشق و الگو باشد.

دکتر اکبر ترکی اظهار کرد: شهید رجایی و باهنر، اعتقاد به تفکر شیعی، تفکر انقلابی و تفکر ولایی داشتند و حقیقتا” مطیع ولایت مطلقه فقیه بودند.

دکتر ترکی با بیان این که دولت 28 روزه شهید رجایی و باهنر الگویی شده است برای دولتمردان در طی سال های گذشته که از انقلاب اسلامی می گذرد تصریح کرد: ریاست جمهوری قدرت و قوت بالایی دارد که بعد از انقلاب اسلامی غیر از آمدن شهید رجایی و مقام عظمای ولایت که مدتی در تصدی ریاست جمهوری بودند، بقیه افراد خیلی چنگی به دل نزدنند.

وی به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره کرد و افزود: ما نباید دشمنان خود را کم ببینیم و هرچه در توان داریم مخصوصا”در زمینه های فرهنگی، اجتماعی،سیاسی، اقتصادی و….  باید برای این نظام و انقلاب به کار بگیریم.

نماینده مردم شهرستان های غرب استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ما باید آمادگی بالایی داشته باشیم تا دشمنان داخلی و خارجی نتوانند حتی به ما چپ نگاه کنند چه بسا این که دلشان هوای جنگ کند.

دکتر اکبر ترکی در این رابطه تصریح کرد: اخیرا” بعضی از مسوولان کشور گفتند که ما بایستی موشک هایمان را تبدیل به قلم بکنیم اما بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فهمیدند چه اشتباهی را مرتکب شده اند.

وی با اشاره به این که دشمنان نظام دنبال این هستند که انقلاب اسلامی را هدف قرار بدهند اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) می فرمایند :هدف آمریکا، ریشه کن کردن انقلاب و جمهوری اسلامی می باشد و ما نمی توانیم با آن ها مذاکره کنیم.

دکتر ترکی ادامه داد : در برجام  می خواستن مسائل موشکی نباشد، می خواستن ما  دخالت در مسائل منطقه ای و جهانی را نداشته باشیم و حقوق بشر را بهانه قرار بدهند.

وی افزود: اما بعضی از افراد بعد از 40 سال که از نقلاب اسلامی گذشته، خون شهدا را نادیده می گیرند و با پرویی تمام، حتی در مجلس شورای اسلامی می آیند و حرف هایی را می زنند که دفاع از منافقین و کوردلان می باشد.

نماینده مردم شهرستان های چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین و میاندشت  در رابطه با منافقین داخلی کشور تأکید نمود: ما باید در میدان هوشیار باشیم و نگذاریم انقلاب به دست نا اهلان بیفتد.

وی با بیان این که بیش از 12 میلیون نفر در شهر ها حاشیه نشین هستند و 8 میلیون نفر در جاهایی از شهرها دارند زندگی می کنند که ساختمان هایشان فضای فرسوده ای دارند افزود: متأسفانه بیش از 20میلیون نفر  در حاشیه شهر ها زندگی میکنند و این افراد کسانی هستند که روستا هارا تخلیه کرده اند.

دکتر اکبر ترکی یاد آور شد: با این حساب دولت و مجلس به این نتیجه رسیده اند که بایستی روستاها را از تمام امکانات تقویت کنند. توصیه به دولتمردان داریم که در طول مدت باقی مانده خود فضای کشور را فضای سیاسی نکنند چرا که سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل می باشد و بالاترین مشکل مردم که مشکل اقتصادی می باشد را حل کنیم.

انتهای پیام/ع

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد