صاحب نیوز

img_3590

زنگ سرشماری نفوس و مسکن در مدارس چادگان نواخته شد

زنگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن با حضور فرماندار و دیگر مسوولان شهرستان به صورت نمادین در هنرستان دخترانه جم چادگان نواخته شد.

کدخبر: 558067
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ @ ۰۶:۲۳


به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، فرماندار شهرستان چادگان روز یکشنبه در این آیین نمادین در هنرستان دخترانه جم گفت: سرشماری نفوس و مسکن نقش محوری در برنامه ریزی های کلان کشور داشته و ارایه آمار صحیح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مهدی اسد پور افزود: مرحله اول این سرشماری به صورت اینترنتی از روز گذشته آغاز شده و تا 24 مهرماه جاری ادامه دارد.

وی بیان کرد: افرادی که به اینترنت دسترسی دارند باید در فرصت تعیین شده از طریق آدرس اینترنتی www.sarshomari95.ir به سوالات این سرشماری پاسخ دهند و در پایان مراحل مشارکت، کد آماری دریافت کنند.

فرماندار چادگان تصریح کرد: سازمان آمار ایران به منظور حضور بیشتر مردم در این سرشماری به روش اینترنتی، یکهزار  جایزه 10 میلیون ریالی برای افرادی که در این مرحله شرکت می کنند در نظر گرفته است.

وی عنوان کرد: مرحله دوم این سرشماری از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه و به روش چهره به چهره و با حضور ماموران در مقابل در منازل انجام می شود و در این مرحله افرادی که مشارکت اینترنتی داشته اند تنها کد آماری خود را به مامور ارایه می دهند، اما سایر افراد باید سوالات را به صورت حضوری تکمیل کنند.

اسدپور خاطر نشان کرد: مرحله سوم این سرشماری نیز از 26 تا 28 آبان ماه برای افرادی است که در سر شماری اینترنتی شرکت نکرده و یا در زمان مراجعه مامور در خانه نبوده اند، و این افراد باید در فرصت سه روز تعیین شده اطلاعات خود را برای این سرشماری یا از طریق اینترنت و یا از طریق تلفن تکمیل کنند.

انتهای پیام/ الف