صفحه اصلی » مقاومت » قدرت و اقتدار ما در ولایت مداری است

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور:

قدرت و اقتدار ما در ولایت مداری است

سردار محمدی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ما باید برای آینده هوشیار باشیم که چه کسی را برای ریاست جمهوری و چه کسانی را برای شوراهای شهر و روستا انتخاب کنیم.

تاریخ انتشار: ۰۱:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، همایش بزرگ ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت، عصر دیروز در سالن ورزشی تختی چادگان با حضور مسئولان و پیشکسوتان شهرستان چادگان برگزار شد.

رییس سازمان بسیج عشایر کشورمان در این مراسم با گرامیداشت سی شمین سالگرد دفاع مقدس گفت: ما باید از حماسه رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس درس بگیریم و تا آخرین نفس بر عهد خود با مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) بایستیم.

سردار علی‌پاشا محمدی تصریح کرد: جنگ تحمیلی درس‌های آموزنده‌ای به ما آموخت تا روی پای خود بایستم و کشوری بسازیم که ابرقدرت‌های جهان را متزلزل کند و این نشان از ایمان راسخ جوانان ایرانی است که توانستند روی پای خود بایستند.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور افزود: بسیجیان برای مبارزه در جبهه های مقاومت از یکدیگر سبقت می گیرند و دنبال رابطه ای  می گردند تا بتوانند در جنگ علیه دشمنان اسلام داعش، تکفیری ها و … مبارزه کنند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) هم در این خصوص فرمودند: جوانان امروز ما اگر از جوانان دوران دفاع مقدس جلوتر نباشند، عقب تر نیستند.

سردار پاشا محمدی با بیان این که جنگ هشت سال دفاع مقدس برای ما دستاوردها و درس هایی داشت اظهار کرد: ما در جنگ ایران و عراق انقلابمان را به دنیا صادر کردیم و در طول جنگ دانستیم که باید روی پای خودمان بایستیم.

وی تصریح کرد: پس از فتح خرمشهر  به صدام حسین گفتند تو گفته بودی در صورت فتح خرمشهر کلید بصره را تقدیم کنی، پس چطور شکست خوردید!؟

سردار محمدی با اشاره به آیه 193 سوره بقره گفت: نبرد حق و باطل هم چنان ادامه دارد تا این که فتنه را از زمین ریشه کن کنیم.

وی با بیان این که ما در هشت سال دفاع مقدس با ایمان به خدا از این جنگ سربلند بیرون آمدیم و در سال 1370دبیر کل سازمان ملل، دولت عراق را به عنوان متجاوز و آغاز گر جنگ معرفی کرد افزود: قدرت و اقتدار ما در ولایت مداری و خداباوری مردم شهید پرور و نیروی بسیج نهفته است.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور خاطر نشان کرد: این نظام اسلامی امانت امام خمینی(ره) و شهداست که امام (ره) فرمودند «من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب دست نا اهلان و نامحرمان بیفتد.»

سردار محمدی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: ما باید برای آینده هوشیار باشیم که چه کسی را برای ریاست جمهوری و چه کسانی را برای شوراهای شهر و روستا انتخاب کنیم.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور خاطر نشان کرد: خون شهیدان، اسلام و انقلاب را بیمه کرده و همین تربت پاک شهیدان است که تا ابد زیارت گاه عاشقان و دلسوختگان خاهد ماند.

انتهای پیام/ الف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد