صفحه اصلی » استان اصفهان » سمیرم » انتخاب ۲۰ نفر برای شرکت در طرح سرشماری سمیرم به عنوان مامور

انتخاب ۲۰ نفر برای شرکت در طرح سرشماری سمیرم به عنوان مامور

صبح امروز دوره آموزشی ماموران سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ با حضور ۲۰ نفر در محل سالن اداره ارشاد سمیرم آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۴ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سمیرم خبر، صبح امروز دوره آموزشی ماموران سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سمیرم با حضور ۲۰ نفر از افرادی که در مصاحبه حضوری بیشترین نمره را کسب کرده بودند در محل سالن اداره ارشاد اسلامی آغاز شد.

هادی محرابی معاون فنی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سمیرم در حاشیه برگزاری این دوره در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این دوره از امروز(دوشنبه) تا ۱۸ مهر ماه هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر به صورت فشرده برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این دوره اصول و قوانین سرشماری، کار با تبلت و نرم افزار های ویژه سرشماری از طریق دو کتاب و یک لوح فشرده به ماموران آموزش داده می شود.

محرابی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ نفر از افراد مستعد و توانمند شهرستان سمیرم برای حضور به عنوان مامور در سرشماری نفوس و مسکن شهرستان سمیرم ثبت نام کرده بودند تصریح کرد: از این تعداد بعد از انجام مصاحبه تخصصی حضوری ۲۰ نفر که بیشترین نمره را کسب کرده بودند انتخاب شدند.

این مسئول ادامه داد: از این تعداد نیز پس از پایان دوره آموزشی آزمون کتبی گرفته خواهد شد و ۱۶ نفر به عنوان نیروی اصلی و ۴ نفر نیز به عنوان نیروی ذخیره انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به نحوه پر کردن اطلاعات سرشماری از طریق اینترنت گفت: در این روش افراد با مراجعه به سامانه www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوار خود را در آن وارد می‌کنند و پس از تکمیل پرسشنامه و تأیید نهایی کد رهگیری در اختیار پاسخگو قرار می‌گیرد.

معاون فنی سرشماری نفوس مسکن ۱۳۹۵ سمیرم  زمان اجرای مرحله دوم طرح را از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان اعلام کرد و افزود: در این مرحله مأموران سرشماری با لباس فرم و کارت شناسایی معتبر و با تبلت اطلاعات سرشماری جمع‌آوری خواهند کرد.

وی تکمیل اطلاعات درست و دقیق در سامانه آمار سرشماری را کمک به روند اجرای طرح در شهرستان دانست و اذعان داشت: استفاده از شیوه اینترنتی در آمار سرشماری موجب افزایش کیفیت داده‌ها و سرعت در اجرای سرشماری در این طرح می‌شود.

محرابی از همه همشهریان سمیرمی خواست با توجه به در اختیار قرار گرفتن امکانات و رایگان شدن ثبت نام اینترنتی سرشماری در شهرستان سمیرم همه در این طرح شرکت تا هم در وقت ماموران و هم در وقت شهروندان صرفه جویی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد